Dušan Švento se přijel podívat na Slavii

JENBACH - „Dostali jsme odpoledne volno, věděl jsem, že to není daleko, tak jsem se přijel podívat,“ ohlásil svůj příchod do sportovního centra v Jenbachu náš bývalý záložník Dušan Švento.
JENBACH - „Dostali jsme odpoledne volno, věděl jsem, že to není daleko, tak jsem se přijel podívat,“ ohlásil svůj příchod do sportovního centra v Jenbachu náš bývalý záložník Dušan Švento. Jako první ho pozdravil Petr Janda a řeč se hned stočila na utkání Salcburku proti Bohemians FC v Lize mistrů, které všichni slávisté v Seefeldu sledovali.

„Měli jsme proměnit penaltu a pak přidat další gól, bylo by rozhodnuto, takhle náš čeká ještě hodně práce v odvetě, ale já věřím, že ji zvládneme,“ říkal slovenský reprezentant, který v Salcburku už také zahrává rohové kopy. „Dělám tam všechno,“ zasmál se.

Penaltu ale kopat nešel. „Marc Janko nastřílel v minulé sezoně přes třicet branek, tak si na ni věřil, i když byl faulovaný, brankář mu to výborně chytil,“ vrátil se ke zlomovému bodu utkání Švento.

Když šel kolem trenér Karel Jarolím, tak to chvíli vypadalo, že svého svěřence stále trénuje. „Byla tam jedna situace, to kdybys zatáhl za brzdu a neběžel tak rychle, tak to byl gól,“ říkal mu s úsměvem.

Samozřejmě, že pak na tribuně mezi ostatními fotbalisty, kteří nenastoupili a nebo už odehráli první poločas, došla řeč i na páteční los a možnost, že by se Švento vrátil do Edenu bojovat o Ligu mistrů proti Slavii.

„Nás napřed čeká těžká odveta, los určitě nebudu vůbec řešit, i kdyby to takhle dopadlo. Čeká nás zápas s Austrií a pak to musíme zvládnout a postoupit. Do Prahy se rád vždycky přijedu podívat, ale při téhle příležitosti by to rozhodně být nemuselo.“

Aktuálně

Čekám vyrovnaný zápas, soupeř je skvěle sehraný

včera
Před čtvrtečním zápasem Evropské konferenční ligy proti Maccabi Haifa hodnotil Jindřich Trpišovský aktuální stav kádru, přednosti soupeře i zápasová očekávání.

Musíme se soustředit na sebe a jít zvítězit

včera
Sešívané čeká ve čtvrtek zápas Evropské konferenční ligy s Maccabi Haifa. Utkání vyhlížel na středeční tiskové konferenci záložník Ondřej Lingr.

Ve čtvrtek od 18:45 proti Maccabi Haifa

včera
Sešívané čeká ve čtvrtek třetí utkání skupiny Evropské konferenční ligy, které odehrají proti izraelskému Maccabi Haifa. Zápas vyhlíží Jindřich Trpišovský a Ivan Schranz.

Další články