Soustředění se blíží ke konci

SEEFELD – Soustředění Slavie v Alpách se blíží ke svému konci, v sobotu po utkání s AEK Atény, které bude generálkou na ligový start, vyrazí naši fotbalisté domů do Prahy.
SEEFELD – Soustředění Slavie v Alpách se blíží ke svému konci, v sobotu po utkání s AEK Atény, které bude generálkou na ligový start, vyrazí naši fotbalisté domů do Prahy.

Páteční den bylo rušno hlavně kolem poledního losování soupeře ve třetím předkole Ligy mistrů – všichni si tipli na jednu z deseti dvojic, nejvíce tipovaný Salcburk a Slovan ale výhru neznamenaly. Naši hráči sledovali los na internetu na uefa.com na svých pokojích, předchozí program zaplnila rehabilitace a krátká procházka po Seefeldu.

„Proti Šeriffu jsme hráli s Jabloncem na soustředění na Kypru,“ vzpomněl si Adam Hloušek, který přidal i komentář. „Byli hodně technicky vybavení a rychlí, myslím si, že jsme s nimi remizovali,“ dodal.

Některé komentáře ale směřovaly spíše k tomu, že ještě není rozhodnuto, podle zprávy na uefa.com Tiraspol ve Finsku vyhrál brankou z penalty a Finové byli blízko vyrovnání, když po jedné velké šanci nastřelili břevno.

V podvečer slávisté naposledy trénovali v Leutaschi, sobotní dopolední rozcvičku absolvují pod skokanskými můstky v Seefeldu.

Ředitel hotelu Schonruh vysekl slávistům před zítřejším odjezdem velkou poklonu. „Tak vzorný tým jsme tu ještě neměli, všichni hosté chválí, jak vaši fotbalisté vystupují a jak se umějí chovat,“ pochválil Slavii. „Určitě vás zase rádi uvidíme,“ dodal.

Sobotní zápas proti AEK Atény odehrají ve Schwazu, který je asi hodinku cesty od Seefeldu, na našem webu připravíme online reportáž, zápas bude v přímém přenosu přenášet také jedna z řeckých satelitních televizí.

Aktuálně

Čekám vyrovnaný zápas, soupeř je skvěle sehraný

včera
Před čtvrtečním zápasem Evropské konferenční ligy proti Maccabi Haifa hodnotil Jindřich Trpišovský aktuální stav kádru, přednosti soupeře i zápasová očekávání.

Musíme se soustředit na sebe a jít zvítězit

včera
Sešívané čeká ve čtvrtek zápas Evropské konferenční ligy s Maccabi Haifa. Utkání vyhlížel na středeční tiskové konferenci záložník Ondřej Lingr.

Ve čtvrtek od 18:45 proti Maccabi Haifa

včera
Sešívané čeká ve čtvrtek třetí utkání skupiny Evropské konferenční ligy, které odehrají proti izraelskému Maccabi Haifa. Zápas vyhlíží Jindřich Trpišovský a Ivan Schranz.

Další články