Deniss Romanovs má stop pro Evropu

SYNOT TIP ARENA/EDEN - Současná gólmanská dvojka Deniss Romanovs má ze svého předchozího angažmá v Dinamu Bukurešť trest pro utkání evropských pohárů - nesmí nastoupit ve čtyřech zápasech.
SYNOT TIP ARENA/EDEN - Současná gólmanská dvojka Deniss Romanovs má ze svého předchozího angažmá v Dinamu Bukurešť trest pro utkání evropských pohárů - nesmí nastoupit ve čtyřech zápasech. Problém nastal ještě v sezoně 2007/2008, kdy Dinamo nastoupilo v Elsborgu, disciplinární trest si vysloužil za nesportovní chování po zápase, ve kterém byl na lavičce. Spolu s ním byli potrestáni i další fotbalisté a trenér Dinama.

Místo zrušeného utkání s AEK odehrají slávisté modelové utkání v rámci tréninku, toto utkání bude pro veřejnost nepřístupné.

Aktuálně

B-tým: Těsná porážka s Vyšehradem

včera
Sešívané béčko nenavázalo na sérii pěti výher a v doma prohrálo s dobře bránícím Vyšehradem těsně 1:2. Jediný gól Slavie vstřelil Martin Douděra.

Tarasovi patří velký dík, náš výkon se zlepšoval

před 2 dny
Trenér Jindřich Trpišovský mluvil po vítězství nad Libercem o těžkopádném vstupu do utkání, bojovném soupeři, návratu Miroslava Stocha do Edenu i nadějné spolupráci Jana Kuchty a Michaela Krmenčíka. A smekl před obětavostí Tarase Kačaraby.

Museli jsme vyhrát a obnovit naše sebevědomí

před 2 dny
Peter Olayinka oslavil návrat do základní sestavy a svůj 100. start v nejvyšší české fotbalové soutěži vstřelenou brankou. Proti Liberci pečetil výhru 3:1.

Další články