Slávisté se fotili (Fotogalerie)

SYNOT TIP ARENA - „Jak to, že se fotíme v pořadí podle čísel, to tady budu až skoro do konce,“ zlobil se naoko Jaroslav Černý při čekání v řadě u fotografování takzvaných...

SYNOT TIP ARENA - „Jak to, že se fotíme v pořadí podle čísel, to tady budu až skoro do konce,“ zlobil se naoko Jaroslav Černý při čekání v řadě u fotografování takzvaných hlaviček, které budou například na velkoplošných tabulích v Synot Tip Areně. Dokonce se pokusil s jedním se spoluhráčů své místo střižbou vyměnit.

„Ne, do toho fakt nejdu, kdybys měl třeba patnáct, tak to bychom o tom mohli mluvit, ale takhle ne,“ zamítl jeho žádost Vladimír Šmicer.

V Edenu vysvitlo při fotografování společného týmového fota sluníčko, fotograf Martin Malý si fotbalisty pečlivě srovnal do dvou řad. Slušivé nové vycházkové soupravy pak předvedli také členové realizačního týmu.

Na šedivém pozadí se pak pořizovaly snímky pro oficiální publikace v pohárové Evropě. „A máme tady vítěze ankety o nejhezčího fotbalistu,“ vítal Zdeněk Šenkeřík nastupujícího Petra Jandu, který si odvezl tento prestižní titul z turnaje v Nové Včelnici.

Na Petru Jandovi bylo vidět, že je za tuto výhru opravdu vděčný, ale legraci nezkazil a na stanovené místo přišel krokem, který měl nazkoušený z módní přehlídky na slávistickém plese.

Jako poslední se nakonec fotil Martin Vaniak a ten si pro změnu navlékl svůj dres obráceně, Martina Malého tím ale nezmátl, a tak hlavička měla nakonec ten správný vzhled.

SK Slavia Praha

Týmové foto - sezona 2009/2010

Horní řada zleva: lékař Michal Říha, Milan Ivana, Vitali Trubila, Mato Ivanovič, Tijani Belaid, Hocine Ragued, Petr Trapp, Josef Kaufman, Adam Hloušek, Ondřej Čelůstka, Dušan Vasiljevič, Riste Naumov, Peter Grajciar, Milan Černý, fyzioterapeut Radek Hubinka

Prostřední řada zleva: kondiční trenér Jan Netscher, vedoucí mužstva Miroslav Držmíšek, kondiční specialistka Denisa Bohiňáková, Zdeněk Šenkeřík, Marek Jarolím, Petr Janda, Benjamin Vomáčka, Tomáš Pekhart, Jan Hanuš, Libor Tafat, Jan Hošek, Marek Suchý, Jaroslav Černý, Ladislav Volešák, kustod Roman Slavík, fyzioterapeut Jiří Trenkwitz, hlavní kustod Jiří Strnad

Dolní řada zleva: Deniss Romanovs, David Hubáček, Matej Krajčík, asistent trenéra Luboš Přibyl, asistent trenéra Pavel Řehák, trenér Karel Jarolím, asistent trenéra Petr Vrabec, Stanislav Vlček, Vladimír Šmicer, Martin Vaniak

Aktuálně

B-tým: Těsná porážka s Vyšehradem

včera
Sešívané béčko nenavázalo na sérii pěti výher a v doma prohrálo s dobře bránícím Vyšehradem těsně 1:2. Jediný gól Slavie vstřelil Martin Douděra.

Tarasovi patří velký dík, náš výkon se zlepšoval

před 2 dny
Trenér Jindřich Trpišovský mluvil po vítězství nad Libercem o těžkopádném vstupu do utkání, bojovném soupeři, návratu Miroslava Stocha do Edenu i nadějné spolupráci Jana Kuchty a Michaela Krmenčíka. A smekl před obětavostí Tarase Kačaraby.

Museli jsme vyhrát a obnovit naše sebevědomí

před 2 dny
Peter Olayinka oslavil návrat do základní sestavy a svůj 100. start v nejvyšší české fotbalové soutěži vstřelenou brankou. Proti Liberci pečetil výhru 3:1.

Další články