Béčko na soustředění v Brandýse nad Labem

PRAHA/BRANDÝS NAD LABEM – Naše juniorka v pondělí odcestovala na soustředění do středočeského Brandýsa nad Labem. V rámci týdenní přípravy odehraje tým trenéra Janů tři přípravná utkání.

PRAHA/BRANDÝS NAD LABEM – Naše juniorka v pondělí odcestovala na soustředění do středočeského Brandýsa nad Labem.

 

V rámci týdenní přípravy odehraje tým trenéra Janů tři přípravná utkání. V úterý 21. 7. se utkají od 17:30 s Čelákovicemi na jejich hřišti, ve čtvrtek 23. 7.od 18 hodin s Brandýsem nad Labem na jejich hřišti a v sobotu 25.7. od 15:00 s rezervou Viktorie Žižkov na hřišti Zápy.

 

Na soustředění odcestovali hráči: Berkovec, Valeš – Čmovš, Gulajev, Hesek, Petr Hošek, Kindel, Kolařík, Koreš, Mareš, Milutinivič, Pázler, Procházka, Sajó, Starý, Šimeček, Vaněk, Vyhnal, Zákostelecký, Zieris

 

Z kádru A-týmu se soustředění účastní: Besta, Cissé, Dens, Šiklič, Toleski

 

Zranění hráči, kteří na soustředění neodcestovali: Balcar, Komínek, Novotný, Palko, Přeučil

Aktuálně

B-tým: Těsná porážka s Vyšehradem

včera
Sešívané béčko nenavázalo na sérii pěti výher a v doma prohrálo s dobře bránícím Vyšehradem těsně 1:2. Jediný gól Slavie vstřelil Martin Douděra.

Tarasovi patří velký dík, náš výkon se zlepšoval

před 2 dny
Trenér Jindřich Trpišovský mluvil po vítězství nad Libercem o těžkopádném vstupu do utkání, bojovném soupeři, návratu Miroslava Stocha do Edenu i nadějné spolupráci Jana Kuchty a Michaela Krmenčíka. A smekl před obětavostí Tarase Kačaraby.

Museli jsme vyhrát a obnovit naše sebevědomí

před 2 dny
Peter Olayinka oslavil návrat do základní sestavy a svůj 100. start v nejvyšší české fotbalové soutěži vstřelenou brankou. Proti Liberci pečetil výhru 3:1.

Další články