Fanoušci Slavie jsou nejlepší!

SYNOT TIP ARENA/EDEN – V minulé sezoně Gambrinus ligy si nepřipsali jasné prvenství pouze fotbalisté Slavie. Stejně tak, jako se našim hráčům vedlo na hřišti, tak slávističtí fanoušci dominovali na tribunách.

SYNOT TIP ARENA/EDEN – V minulé sezoně Gambrinus ligy si nepřipsali jasné prvenství pouze fotbalisté Slavie. Stejně tak, jako se našim hráčům vedlo na hřišti, tak slávističtí fanoušci dominovali na tribunách.

Reportéři Radiožurnálu na každém utkání nejvyšší domácí soutěže hodnotili atmosféru i nápaditost choreografií, ale také naopak případné výtržnosti příznivců jednotlivých klubů. Druhý ročník soutěže Radiožurnálu o nejlepší prvoligové fanoušky vyhráli s jasným přehledem fanoušci Slavie! Druhé místo obsadili se značnou ztrátou fanoušci Baníku Ostrava. Tábor sparťanských fanoušků skončil třetí.

Fanoušci Slavie vyhráli v hodnocení reportérů Radiožurnálu stylem start-cíl. Podle reportérů Radiožurnálu nebylo nikde jinde v uplynulém ročníku fotbalovější prostředí, pozitivnější atmosféra a pestré choreografie, jako byly pravidelně v Edenu.

Do Synot Tip Areny v Edenu chodilo na zápasy mistrovského týmu v průměru téměř dvanáct tisíc diváků. Na druhou Spartu chodilo v průměru o více než tři tisíce lidí méně. Všichni hráči i trenér Karel Jarolím shodně tvrdí, že mistrovský titul obhájili především díky skvělé atmosféře v Edenu, kterou fanoušci vytvářejí.

„Určitě to udělalo hodně, vždyť jsme doma ztratili jen šest bodů za tři remízy, to mohlo být rozhodující,“ potvrdil trenér Karel Jarolím.

Putovní pohár Českého rozhlasu 1-Radiožurnálu pževezmou zástupci Fanklubu a Ultras během sobotního zápasu Slavie s Mladou Boleslaví.

Konečné pořadí druhého ročníku po 30. kole:

1. Slavia 160

2. Ostrava 130

3. Sparta 87

4. Liberec 74

5. Mladá Boleslav 68

6. Brno 34

7. Plzeň 25

8. Žižkov 22

9. Olomouc 21

10. Jablonec 20

11. České Budějovice 4

12.-13. Kladno a Zlín 3

14.-15. Bohemians Praha a Teplice 1

16. Příbram 0

Aktuálně

B-tým: Těsná porážka s Vyšehradem

včera
Sešívané béčko nenavázalo na sérii pěti výher a v doma prohrálo s dobře bránícím Vyšehradem těsně 1:2. Jediný gól Slavie vstřelil Martin Douděra.

Tarasovi patří velký dík, náš výkon se zlepšoval

před 2 dny
Trenér Jindřich Trpišovský mluvil po vítězství nad Libercem o těžkopádném vstupu do utkání, bojovném soupeři, návratu Miroslava Stocha do Edenu i nadějné spolupráci Jana Kuchty a Michaela Krmenčíka. A smekl před obětavostí Tarase Kačaraby.

Museli jsme vyhrát a obnovit naše sebevědomí

před 2 dny
Peter Olayinka oslavil návrat do základní sestavy a svůj 100. start v nejvyšší české fotbalové soutěži vstřelenou brankou. Proti Liberci pečetil výhru 3:1.

Další články