Béčko porazilo Čelákovice

PRAHA/ČELÁKOVICE - Slávistická juniorka odehrála první přípravné utkání na soustředění v Brandýse nad Labem, Čelákovice porazila na jeho hřišti s přehledem 4:0.

PRAHA/ČELÁKOVICE - Slávistická juniorka odehrála první přípravné utkání na soustředění v Brandýse nad Labem, Čelákovice porazila na jeho hřišti s přehledem 4:0. Slávisté byli po celé utkání lepším týmem, herní převahu korunoval dvěma brankami Pázler, po jedné přidali Vaněk a Milutinovič.

 

Čelákovice – Slavia B 0:4 (0:2)

Branky: 15., 59. Pázler, 30. Vaněk, 90, Milutinovič

Slavia: Berkovec – Procházka, Zieris, Čmovš, Starý – Kindel, Vaněk, Šimeček (45. Milutinovič), Mareš – Zákostelecký (45. Vyhnal), Pázler

Aktuálně

B-tým: Těsná porážka s Vyšehradem

včera
Sešívané béčko nenavázalo na sérii pěti výher a v doma prohrálo s dobře bránícím Vyšehradem těsně 1:2. Jediný gól Slavie vstřelil Martin Douděra.

Tarasovi patří velký dík, náš výkon se zlepšoval

před 2 dny
Trenér Jindřich Trpišovský mluvil po vítězství nad Libercem o těžkopádném vstupu do utkání, bojovném soupeři, návratu Miroslava Stocha do Edenu i nadějné spolupráci Jana Kuchty a Michaela Krmenčíka. A smekl před obětavostí Tarase Kačaraby.

Museli jsme vyhrát a obnovit naše sebevědomí

před 2 dny
Peter Olayinka oslavil návrat do základní sestavy a svůj 100. start v nejvyšší české fotbalové soutěži vstřelenou brankou. Proti Liberci pečetil výhru 3:1.

Další články