Letadlo do Moldávie zaplněno!

SYNOT TIP ARENA/EDEN – Kapacita letadla do Moldávie na zápas 3. předkola Ligy mistrů UEFA se Sheriffem Tiraspol byla už naplněna. Přihlašování na letecký zájezd se Slavií je proto ukončeno.
SYNOT TIP ARENA/EDEN – Kapacita letadla do Moldávie na zápas 3. předkola Ligy mistrů UEFA se Sheriffem Tiraspol byla už naplněna. Přihlašování na letecký zájezd se Slavií je proto ukončeno. Prosíme fanoušky, aby se už na zájezd nepřihlašovali, na jejich žádost už nebude brán zřetel! Děkujeme za pochopení.

Slavia nabízí zájemcům možnost letět s týmem do Moldávie na první zápas 3. předkola Ligy mistrů UEFA. Zápas Slavie se Sheriffem Tiraspol se hraje ve středu 29. července ve 20 hodin místního času (19 hodin našeho času).

Odlet z Prahy je den před zápasem, to znamená v úterý 28. července v ranních hodinách z Letiště Praha v Ruzyni. Návrat domů je hned po skončení utkání. Cena tohoto zájezdu pro jednu osobu je 10 000 korun.

V ceně zájezdu je zahrnuta vstupenka na utkání, ubytování v hotelu, letenka tam i zpět, letištní poplatky a transfery (letiště, hotel, stadion).

Své přihlášky můžete posílat na e-mailovou adresu: ladislava.tesarova@slavia.cz případně se přihlásit na telefonním čísle 233 081 751 (od 9 do 17 hodin).

Upozorňujeme, že kapacita letadla je omezena! Přednost budou mít zájemci, kteří se přihlásí co nejdříve!

Do Moldávie je nutné mít pas! Na OP cestovat do Moldávie nelze!

Aktuálně

V neděli od 19:00 v Ďolíčku proti Bohemians

včera
Tři dny po vítězném vstupu do Evropské konferenční ligy čeká sešívané další ligový duel. V Ďolíčku odehrají vršovické derby proti Bohemians, kterým patří v tabulce sedmá příčka a aktuálně drží sérii dvou vítězství v řadě.

Informace k zápasu MOL Cupu ve Velvarech

včera
22. září hraje Slavia zápas MOL Cupu ve Velvarech. V článku si přečtěte důležité informace k zápasu.

Vstupenky do Rotterdamu jsou v předprodeji

včera
Druhý zápas ve skupině E Konferenční ligy odehraje Slavia v Rotterdamu. Vstupenky jsou v předprodeji pro permanentkáře, členy Odboru přátel a Fanklubu. V článku si přečtěte důležité informace k zápasu.

Další články