V Brně a doma s Bohemians Praha v neděli

PRAHA - Slavia už zná termíny zápasů 2. a 3. kola Gambrinus ligy. V Brně bude hrát v neděli 2. srpna od 17 hodin, doma s Bohemians Praha pak také v neděli 9. srpna od 17 hodin. Ani jeden zápas není na televizních obrazovkách. Ve druhém kole uvidí televizní diváci utkání Jablonec-Slovácko a Plzeň-Teplice, ve 3. kole pak Ostrava-Plzeň a Kladno-Mladá Boleslav.
PRAHA - Slavia už zná termíny zápasů 2. a 3. kola Gambrinus ligy. V Brně bude hrát v neděli 2. srpna od 17 hodin, doma s Bohemians Praha pak také v neděli 9. srpna od 17 hodin.

Ani jeden zápas není na televizních obrazovkách. Ve druhém kole uvidí televizní diváci utkání Jablonec-Slovácko a Plzeň-Teplice, ve 3. kole pak Ostrava-Plzeň a Kladno-Mladá Boleslav.

Aktuálně

Čekám vyrovnaný zápas, soupeř je skvěle sehraný

včera
Před čtvrtečním zápasem Evropské konferenční ligy proti Maccabi Haifa hodnotil Jindřich Trpišovský aktuální stav kádru, přednosti soupeře i zápasová očekávání.

Musíme se soustředit na sebe a jít zvítězit

včera
Sešívané čeká ve čtvrtek zápas Evropské konferenční ligy s Maccabi Haifa. Utkání vyhlížel na středeční tiskové konferenci záložník Ondřej Lingr.

Ve čtvrtek od 18:45 proti Maccabi Haifa

včera
Sešívané čeká ve čtvrtek třetí utkání skupiny Evropské konferenční ligy, které odehrají proti izraelskému Maccabi Haifa. Zápas vyhlíží Jindřich Trpišovský a Ivan Schranz.

Další články