Slavia letí do Moldávie

PRAHA – V úterý ráno odletí výprava Slavie do moldavského Kišiněva. Právě v moldavském Tiraspolu začne její boj o postup do Ligy mistrů. Slávisté v úterý absolvují předzápasovou tiskovou konferenci a oficiální trénink právě v Kišinivě...
PRAHA – V úterý ráno odletí výprava Slavie do moldavského Kišiněva. Právě v moldavském Tiraspolu začne její boj o postup do Ligy mistrů. Slávisté v úterý absolvují předzápasovou tiskovou konferenci a oficiální trénink právě v Kišinivě na stadionu klubu Zimbru.

Ve středu pak odpoledne zamíří do Tiraspolu, kde se v místním moderním sportovním areálu utká s Sheriffem od 20 hodin místniho času, což je od 19 hodin našeho. Slávisty čeká kromě časového posunu také teplotní posun, v Tiraspolu bylo minulý týden pravidelně téměř 40 stupňů Celsia.

S výpravou neodcestují rekonvalescenti Vladimír Šmicer a Josef Kaufman, nepoletí také Tomáš Pekhart, který si na nedělním tréninku poranil zánární kůstku a má nohu na dva měsíce v sádrové fixaci.

Do utkání nemůže zasáhnout brankář Deniss Romanovs, který má stop z předcházejícího působiště v Dinamu Bukurešť. Tým nemůže z lavičky vést také trenér Karel Jarolím, který si tím odpyká druhé stop za jeho vykázání do hlediště v domácím zápasu s Hamburkem.

Na našem webu připravíme tradiční zpravodajství včetně online přenosu, který bud přebírat také server sport.cz. Utkání vysílá místní televize TSV Channel a Telesport Channel Romania. Radiožurnál bude vysílat z prvního poločasu přímé vstupy, druhý poločas v přímém přenosu. Online přenos bude také na serveru idnes.cz.

utkání Sheriff - Slavia řídit trojice Alan Kelly s asistenty Marcem Douglasem, a Kennethem Hennessym. Delegátem UEFA bude pan Georg Pangl z Rakouska.

Aktuálně

B-tým: Těsná porážka s Vyšehradem

včera
Sešívané béčko nenavázalo na sérii pěti výher a v doma prohrálo s dobře bránícím Vyšehradem těsně 1:2. Jediný gól Slavie vstřelil Martin Douděra.

Tarasovi patří velký dík, náš výkon se zlepšoval

před 2 dny
Trenér Jindřich Trpišovský mluvil po vítězství nad Libercem o těžkopádném vstupu do utkání, bojovném soupeři, návratu Miroslava Stocha do Edenu i nadějné spolupráci Jana Kuchty a Michaela Krmenčíka. A smekl před obětavostí Tarase Kačaraby.

Museli jsme vyhrát a obnovit naše sebevědomí

před 2 dny
Peter Olayinka oslavil návrat do základní sestavy a svůj 100. start v nejvyšší české fotbalové soutěži vstřelenou brankou. Proti Liberci pečetil výhru 3:1.

Další články