Výherci ze zápasu s Bohemians Praha

SYNOT TIP ARENA/EDEN - O přestávce nedělního utkání Gambrinus ligy s Bohemians Praha vylosoval Petr Trapp trojici výherců. Na velkoplošné obrazovce v Synot Tip Areně v Edenu se po stisknutí tlačítka na počítači objevila tato identifikační čísla permanentních vstupenek...
SYNOT TIP ARENA/EDEN - O přestávce nedělního utkání Gambrinus ligy s Bohemians Praha vylosoval Petr Trapp trojici výherců. Na velkoplošné obrazovce v Synot Tip Areně v Edenu se po stisknutí tlačítka na počítači objevila tato identifikační čísla permanentních vstupenek: 106728027, 106732197, 106701501.

Výherci se mohou těšit mimo jiné na plakát A-týmu Slavie, slávistickou kšiltovku či propisku. Výherci si mohou své ceny vyzvednout během čtrnácti dnů na slávistické VIP recepci od pondělí do pátku mezi 9 a 17 hodinou.

Permanentku je třeba vzít s sebou a ukázat ji pracovníkovi recepce. Případné dotazy směřujte na e-mail: iva.cesnekova@slavia.cz  

Aktuálně

V neděli od 19:00 doma proti Hradci

včera
Úřadující mistři proti ligovému nováčkovi. Do Edenu v neděli v rámci 9. kola FORTUNA:LIGY přijede Hradec Králové.

Informace pro fanoušky na DERBY

před 2 dny
Blíží se jubilejní 300. derby! Zápas se hraje v neděli 3. října v Generali Česká pojišťovna Areně a informace včetně té o vstupenkách si přečtěte v článku.

Hráči na hostování: Júsuf se v Liberci uvedl gólem a asistencí

před 2 dny
Jak se v uplynulém ligovém kole dařilo hráčům Slavie na hostování čtěte v našem pravidelném přehledu.

Další články