Béčko v neděli na Strahově s Vyšehradem

PRAHA – V neděli 11. října přivítá Slavia B v rámci 10. kola ČFL Vyšehrad. Výkop je na stadionu Evžena Rošického na Strahově v 10:15 hodin. U dalších dvou nejbližších domácích zápasů Slavie B došlo ke změně hrací doby. Utkání 12. kola s Motorletem bylo přesunuto na sobotu 24. října...
PRAHA – V neděli 11. října přivítá Slavia B v rámci 10. kola ČFL Vyšehrad. Výkop je na stadionu Evžena Rošického na Strahově v 10:15 hodin.

U dalších dvou nejbližších domácích zápasů Slavie B došlo ke změně hrací doby. Utkání 12. kola s Motorletem bylo přesunuto na sobotu 24. října, začátek byl stanoven na 14:30 hodin.

Z původní neděle bylo také přesunuto utkání Slavie B s Viktorií Plzeň. Utkání 14. kola ČFL se bude hrát v pátek 6. listopadu od 14 hodin. Místo v obou zápasech se nemění, hraje se na stadionu Evžena Rošického na Strahově.

Aktuálně

TOTÁLN! HATTRICK. Všechny díly na Slavia TV

dnes
Prožijte nezapomenutelný ročník 2020/21 ještě jednou! Pětidílný seriál TOTÁLN! HATTRICK má za sebou všech pět epizod. Připomeňte si je v článku.

Forma? O tu strach nemám. Chci být dál přínosem

včera
Na startu roku 2022 prodělal covid, za spoluhráči do Portugalska přicestoval v sobotu. „Jsem moc rád, že tady můžu konečně být,“ těší Alexandera Baha.

Registrace na letní fotbalový kemp 2022 pro ročník 2009

před 2 dny
Díky velkému zájmu jsou kapacity slávistického letního fotbalového kempu vyčerpány. Jediná volná místa zbývají na kempu pro hráče ročníku 2009, na který je stále možnost se přihlásit.

Další články