Marek Suchý míří do Spartaku Moskva

EDEN/SYNOT TIP ARENA - Marek Suchý míří do Spartaku Moskva, do kterého by měl po skončení podzimní sezony odejít na roční hostování s opcí na přestup. „Mohu potvrdit, že jednání se Spartakem Moskva jsou před formálním uzavřením," uvedl ředitel komunikace Slavie Ondřej Zlámal.
EDEN/SYNOT TIP ARENA - Marek Suchý míří do Spartaku Moskva, do kterého by měl po skončení podzimní sezony odejít na roční hostování s opcí na přestup.

„Mohu potvrdit, že se jednání se Spartakem Moskva jsou před formálním uzavřením," uvedl ředitel komunikace Slavie Ondřej Zlámal.

„Chci se plně koncentrovat na zbývající utkání ve Slavii, ve které jsem odehrál zatím celou svoji kariéru. I když cítím, že je čas na změnu, nebude se mi odcházet snadno," řekl našemu webu Marek Suchý.

Marek Suchý je odchovancem Slavie, prošel juniorskými reprezentačními výběry, dostal také premiérovou nominaci do seniorské reprezentace, v současnosti nastupuje za českou jedenadvacítku.

Poprvé nastoupil za Slavii v ligovém utkání v Příbrami 29.3.2005 už ve svých sedmnácti letech. V podzimní sezoně byl kapitánem, celkem nastoupil už do 108 ligových střetnutí, ve kterých vstřelil jednu branku.

Aktuálně

Slávistický Den dětí v Měcholupech

včera
Přijďte společně s námi oslavit Mezinárodní den dětí do tréninkového centra v Horních Měcholupech. Všechny děti bez rozdílu věku jsou zvány!

Pozor, pálí Lingr. V lize letos hned čtrnáctkrát

včera
Nejlepší střelec sešívaných ve skončeném ročníku FORTUNA:LIGY? Ondřej Lingr. 175 centimetrů vysoký záložník prožil z osobního pohledu životní sezonu, v domácí soutěži pálil do černého hned čtrnáctkrát. Jak a proti komu?

Hráči na hostování: Velký souhrn

před 2 dny
Jak se v uplynulé sezoně dařilo hráčům Slavie na hostování se dočtete v našem závěrečném velkém přehledu.

Další články