Rozlučka s Vláďou Šmicrem o přestávce | SK Slavia Praha

Rozlučka s Vláďou Šmicrem o přestávce

EDEN/SYNOT TIP ARENA - Oficiální rozlučka s Vladimírem Šmicrem, který ukončil svoji profesionální kariéru proběhne během přestávky utkání UEFA Europa League Slavia - Genoa CFC. Začne bezprostředně po odchodu fotbalistů do kabin.

„Prosíme všechny fanoušky, aby po skončení prvního poločasu zůstali ještě na tribunách," uvedl ředitel komunikace Ondřej Zlámal.

Trojnásobný slávistický mistr ligy ukončil svoji kariéru bezprostředně po utkání Gambrinus ligy s Plzní.

Utkání s Janovem bude také posledním ve slávistickém dresu, které doma v Synot Tip Areně odehraje obránce Marek Suchý. Jeho definitivně posledním zápasem bude utkání v Lille.

Dárky na památku a speciální chorea připraví také slávistický kotel.

Na zápas bylo zatím prodáno téměř 11 tisíc vstupenek, z toho přes dva tisíce zakoupili příznivci Genoa CFC. Na stadionu tak může panovat stejně bouřlivá atmosféra, jako při prvním vzájemném utkání v Janově.