Gasperini nevidí klíč k postupu v Praze

PRAHA - V krásném hotelu na břehu Vltavy se uskutečnila tisková konference Genoa CFC před zápasem se Slavií. Trenér Gian Piero Gasperini byl očividně dobře naladěn díky vítězství nad Sampdorií v posledním kole Serie A. „Neseme si náboj z vyhraného derby, což je pro nás výhoda...
PRAHA - V krásném hotelu na břehu Vltavy se uskutečnila tisková konference Genoa CFC před zápasem se Slavií. Trenér Gian Piero Gasperini byl očividně dobře naladěn díky vítězství nad Sampdorií v posledním kole Serie A. „Neseme si náboj z vyhraného derby, což je pro nás výhoda."

V zápase můžeme hrát relativně v pohodě. Dostanou možnost někteří hráči, kteří nenastoupili v derby," prozradil, že sobotní sestavu trochu promění. Jeho pohled na význam zápasu pak trochu přítomné překvapil.

„Musíme se připravit na utkání s Valencií, který pro nás z hlediska postupu bude nejdůležitější. Zápas se Slavií je pro nás také důležitý, ale není rozhodující," pronesl.

Po příletu měl čas se projít po Praze, kde se setkal s mnoha janovskými fanoušky. „Praha je krásné město, my jsme vyhráli derby a to naše příznivce ještě více pozvalo k cestě sem," vysvětlil to, že počet italských fanoušků pomalu dožene počet slávistických.

V úterý janovský tým v Edenu netrénoval, čeká ho jen středeční ranní protažení. Jeden z italských žurnalistů se ale na tiskové konferenci tiše usmíval. „Viděl jsem trénink v Janově, který byl naprosto koncentrovaný a stoprocentní. Tohle všechno byly jenom řeči do médií," komentoval slova o tom, že na Slavii to pro Janov nebude důležitý zápas.

Aktuálně

Slávistický Den dětí v Měcholupech

včera
Přijďte společně s námi oslavit Mezinárodní den dětí do tréninkového centra v Horních Měcholupech. Všechny děti bez rozdílu věku jsou zvány!

Pozor, pálí Lingr. V lize letos hned čtrnáctkrát

včera
Nejlepší střelec sešívaných ve skončeném ročníku FORTUNA:LIGY? Ondřej Lingr. 175 centimetrů vysoký záložník prožil z osobního pohledu životní sezonu, v domácí soutěži pálil do černého hned čtrnáctkrát. Jak a proti komu?

Hráči na hostování: Velký souhrn

před 2 dny
Jak se v uplynulé sezoně dařilo hráčům Slavie na hostování se dočtete v našem závěrečném velkém přehledu.

Další články