sparta>slavia

Soud zamítl dovolání Slavie

Nejvyšší soud zamítl dovolání Slavie proti dvoumilionové pokutě za odchod ze hřiště na protest proti verdiktům rozhodčího Jaroslava Járy v zápase s Libercem ve 27. kole Gambrinus ligy 26. dubna 2006.

PRAHA – Nejvyšší soud zamítl dovolání Slavie proti dvoumilionové pokutě za odchod ze hřiště na protest proti verdiktům rozhodčího Jaroslava Járy v zápase s Libercem ve 27. kole Gambrinus ligy 26. dubna 2006.

 

„Informace serveru aktualne.cz v článku Fotbalová Slavia zaplatí dva miliony je zavádějící, klub pokutu dva milionu uhradil již v roce 2006, protože úhrada této částky byla podmínkou pro možnost podání odvolání,“ uvedl ředitel komunikace Slavie Ondřej Zlámal. Server aktualne.cz Slavii o vyjádření před zveřejněním článku nepožádal.

 

O úhradě pokuty jsme na našem webu informovali už 17. května 2006.

Aktuálně

Hektický konec, cenné body. Ousou byl suverénní

před 2 dny
O výkonu sešívaných, neproměněných šancích, zraněních i výkonu Aihama Ousoua mluvil po vítězství nad Olomoucí (1:0) trenér Jindřich Trpišovský.

Sigma bez útočníka překvapila. Zbytek zápasů zvládneme

před 2 dny
Po výhře 1:0 v Olomouc hodnotil utkání Lukáš Masopust, který ve druhém poločase přihrával na vítězný gól Jana Kuchty.

Kuchta vystřelil tři body z Olomouce

před 2 dny
Slávisté v 17. kole FORTUNA:LIGY porazili v Olomouci místní Sigmu 1:0. Výhru zařídil svým devátým gólem v ročníku Jan Kuchta, Aleš Mandous udržel šesté čisté konto v domácí soutěži v řadě.

Další články