Soud zamítl dovolání Slavie

Nejvyšší soud zamítl dovolání Slavie proti dvoumilionové pokutě za odchod ze hřiště na protest proti verdiktům rozhodčího Jaroslava Járy v zápase s Libercem ve 27. kole Gambrinus ligy 26. dubna 2006.

PRAHA – Nejvyšší soud zamítl dovolání Slavie proti dvoumilionové pokutě za odchod ze hřiště na protest proti verdiktům rozhodčího Jaroslava Járy v zápase s Libercem ve 27. kole Gambrinus ligy 26. dubna 2006.

 

„Informace serveru aktualne.cz v článku Fotbalová Slavia zaplatí dva miliony je zavádějící, klub pokutu dva milionu uhradil již v roce 2006, protože úhrada této částky byla podmínkou pro možnost podání odvolání,“ uvedl ředitel komunikace Slavie Ondřej Zlámal. Server aktualne.cz Slavii o vyjádření před zveřejněním článku nepožádal.

 

O úhradě pokuty jsme na našem webu informovali už 17. května 2006.

Aktuálně

Góly jsou o intuici. Hattrick mi asi není přán

před 2 dny
Útočník Jan Kuchta vstřelil proti Sigmě Olomouc dva góly a výrazně tak přispěl k vítězství 3:1. ​„S výsledkem jsem naprosto spokojený,“ říká po utkání.

Náročný zápas. Terén byl skvělý, Bah debut zvládl

před 2 dny
Sešívaní porazili v prvním jarním utkání Sigmu Olomouc 3:1. „Měli jsme výhodu skvěle připraveného terénu. Musím pochválit trávníkáře," říká Jindřich Trpišovský.

Obrat proti Olomouci, dvakrát se trefil Kuchta

před 2 dny
Sešívaní vstoupili do roku 2021 vítězně. Olomouc porazili v rámci 15. kola FORTUNA:LIGY po obratu 3:1.

Další články