Anssi Jaakkola slávistou

Finský brankář Anssi Jaakkola podepsal se Slavií dvouletou smlouvu s roční opcí a stal se další letní posilou Slavie.

SYNOT TIP ARENA – Finský brankář Anssi Jaakkola podepsal v pondělí večer se Slavií dvouletou smlouvu s roční opcí, v úterý odpoledne pak podstoupil zdravotní testy ve střešovické nemocnici.

 

 

„Smlouva je podepsána na dva roky s roční opcí,“ uvedl ředitel komunikace Ondřej Zlámal. Anssi Jaakkola byl ve Slavii na herních testech, absolvoval také herní soustředění v Seefeldu.

 

 

„Jsem velice rád, že vše dobře dopadlo a mohu působit ve Slavii, která pro mě představuje velkou výzvu. Slyšel jsem o ní od Lukáše Jarolíma jen to nejlepší, má očekávání se potvrdila poté, co jsem se zapojil do práce s týmem,“ uvedl gólman, který má na svém kontě zkušenosti se starty za finskou jedenadvacítku.

 

 

Anssi Jaakkola pochází z finského města Kemi, které leží sto kilometrů od polárního kruhu. V mládí kromě fotbalu hrával také lední hokej na postu středního útočníka. „Musel jsem si vybrat a toho, že jsem zvolil fotbal, jsem nikdy nelitoval,“ vysvětluje.

 


Anssi Jaakkola

nar. 13.3.1987

195 cm/88 kg

přichází z AC Siena po skončení kontraktu

Aktuálně

Nervozita? Spadla ze mě, jak rozhodčí pískl do píšťalky

dnes
Jaroslav Zelený nastoupil proti Zenitu ke svému premiérovému utkání v Evropské lize. „Jsem rád, že jsem hrál od začátku, nejvíce mě ale těší postup," říká sešívaný bek.

Cítil jsem z týmu obrovské odhodlání, řekl Trpišovský

dnes
Po výhře nad Zenitem slaví sešívaní postup do jarní části Evropské ligy: „Když budu mluvit za sebe, tak to beru jako velký úspěch," řekl po postupu trenér Jindřich Trpišovský,

Jsem hlavně rád, že jsme to zvládli, těší se na jaro Zmrhal

dnes
Střelec prvního gólu dnešního zápasu proti Zenitu potvrdil, že je na něj v důležitých chvílích spolehnutí. O tom, co pro něj znamená postup do jarní fáze EL a koho by si přál při losu, se Jaromír Zmrhal rozpovídal po utkání.

Další články