Anssi Jaakkola slávistou

Finský brankář Anssi Jaakkola podepsal se Slavií dvouletou smlouvu s roční opcí a stal se další letní posilou Slavie.

SYNOT TIP ARENA – Finský brankář Anssi Jaakkola podepsal v pondělí večer se Slavií dvouletou smlouvu s roční opcí, v úterý odpoledne pak podstoupil zdravotní testy ve střešovické nemocnici.

 

 

„Smlouva je podepsána na dva roky s roční opcí,“ uvedl ředitel komunikace Ondřej Zlámal. Anssi Jaakkola byl ve Slavii na herních testech, absolvoval také herní soustředění v Seefeldu.

 

 

„Jsem velice rád, že vše dobře dopadlo a mohu působit ve Slavii, která pro mě představuje velkou výzvu. Slyšel jsem o ní od Lukáše Jarolíma jen to nejlepší, má očekávání se potvrdila poté, co jsem se zapojil do práce s týmem,“ uvedl gólman, který má na svém kontě zkušenosti se starty za finskou jedenadvacítku.

 

 

Anssi Jaakkola pochází z finského města Kemi, které leží sto kilometrů od polárního kruhu. V mládí kromě fotbalu hrával také lední hokej na postu středního útočníka. „Musel jsem si vybrat a toho, že jsem zvolil fotbal, jsem nikdy nelitoval,“ vysvětluje.

 


Anssi Jaakkola

nar. 13.3.1987

195 cm/88 kg

přichází z AC Siena po skončení kontraktu

Aktuálně

Čekám vyrovnaný zápas, soupeř je skvěle sehraný

včera
Před čtvrtečním zápasem Evropské konferenční ligy proti Maccabi Haifa hodnotil Jindřich Trpišovský aktuální stav kádru, přednosti soupeře i zápasová očekávání.

Musíme se soustředit na sebe a jít zvítězit

včera
Sešívané čeká ve čtvrtek zápas Evropské konferenční ligy s Maccabi Haifa. Utkání vyhlížel na středeční tiskové konferenci záložník Ondřej Lingr.

Ve čtvrtek od 18:45 proti Maccabi Haifa

včera
Sešívané čeká ve čtvrtek třetí utkání skupiny Evropské konferenční ligy, které odehrají proti izraelskému Maccabi Haifa. Zápas vyhlíží Jindřich Trpišovský a Ivan Schranz.

Další články