Slavia představila nové dresy

Slavia bude v nové sezoně nastupovat v nových dresech v domácích i venkovních zápasech

SYNOT TIP ARENA – V úterý odpoledne představila Slavia nové soupravy domácích a venkovních dresů, ve kterých se již předtím fotbalisté vyfotili. Design dresů představil Team Sales Manager firmy Umbro Radek Sionko.

 

„Domácí dresy vycházejí z bohaté minulosti Slavie, proto jsme zvolili nádech retrostylu. Vrátili jsme se k límečku a ke knoflíčkům, na kterých byly použity slávistické motivy. Použili jsme moderní materiály a technologie. Snažili jsme o identifikaci Slavie v mnoha detailech jako jsou velká hvězda, knoflíček, který je zjednodušeným znakem Slavie, slova Slavia ve spojení s hvězdou, které jsou umístěny uvnitř límce,“ popsal představované dresy Radek Sionko.

 

„Ještě bych upozornil na identifikační trojúhelník na bocích odvětrání, který má popis, že tento dres je domácím dresem Slavie. U trenýrek došlo k jejich prodloužení a dodání nádechu retrostylu, který připomíná Pepiho Bicana, uvidíme, jestli v nich kluci budou střílet jako on. Použili jsme ten samý detail jako je za límcem i na šňůrku stahování, to znamená obrandovali jsme ho slovy Slavia a hvězdou,“ pokračoval zástupce hlavního dodavatele sportovního vybavení.

 

„Také na dres pro venkovní utkání jsme použili sešívaného motivu. Pokusili jsme se ho vybarvit do tmavších barev, což jsou barvy "navy" a tyrkys, a samozřejmě umístili jsme na dres hvězdy. Myslíme si, že  to bude ta správná cesta, kterou jsme se my se Slavií při jeho designu vydali. Věříme, že klukům nové sady přinesou hodně štěstí,“ uzavřel představení dresů Radek Sionko.

 

Nové sady dresů budou slavnostně za přítomnosti našich fotbalistů uvedeny do prodeje před prvním domácím zápasem s Mladou Boleslaví.

Aktuálně

Směr Izrael. Slávisté odletěli na utkání s Haifou

dnes
Sešívaní odlétají do izraelské Haify, kde ve čtvrtek odehrají utkání Evropské konferenční ligy proti tamnímu Maccabi. Před odletem vyhlížel zápas Ubong Ekpai a Zdeněk Houštecký.

Maccabi Haifa: Šampionem po deseti letech

dnes
Ve čtvrtek v 18:45 nastoupí sešívaní k třetímu utkání základní skupiny E Evropské konferenční ligy proti Maccabi Haifa. Představení úřadujícího izraelského šampiona naleznete v našem článku.

Informace k prodeji vstupenek na zápas s Plzní

dnes
V rámci 13. kola čeká Slavii domácí zápas s Viktorií Plzeň. Zápas se hraje v neděli 31. října od 18:00. Přijďte sešívané podpořit v důležitém souboji!

Další články