Jan Hanuš míří na hostování do Hradce

Jan Hanuš odchází na půlroční hostování s opcí do Hradce Králové, dotaženy byly také přestupy Ladislava Volešáka a Jaroslava Starého do Slovácka. Deniss Romanovs se Slavií dohodl na ukončení smlouvy.

SYNOT TIP ARENA/EDEN - Před zahájením nového ročníku Gambrinus ligy dochází k dalším změnám v kádru Slavie - Jan Hanuš odchází na půlroční hostování s opcí do Hradce Králové, dotaženy byly také přestupy Ladislava Volešáka a Jaroslava Starého do Slovácka. Deniss Romanovs se Slavií dohodl na ukončení smlouvy.

Brankář Jan Hanuš se v tomto týdnu začal připravovat v Hradci Králové, se kterým se dohodl na podmínkách svého působení a kluby uzavřely dohodu o půlročním hostování s opcí. Dvaadvacetiletý Jan Hanuš na jaře hostoval v Hlučíně, když před svým odchodem nasbíral ve slávistickém dresu první čtyři ligové starty.

Ladislav Volešák se Slováckem připravuje téměř od začátku přípravy, v loňské sezoně hostoval v Českých Budějovicích. Od konce června se připravoval ve Slovácku, kluby se nyní dohodly na jeho přestupu.  Do Slavie přišel Ladislav Volešák v létě 2007, hrál v Lize mistrů a získal oba dva mistrovské tituly. V Gambrinus lize nastoupil do 37 zápasů, ve kterých vstřelil 4 branky. 

Do Slovácka přestupuje také obránce Jaroslav Starý, který se v Uherském Hradišti připravoval už po celou dobu letní přípravy.  Starý nastupoval zejména za slávistickou rezervu, na jaře tohoto roku si ale připsal také první dva starty v Gambrinus lize.

S týmem Slavie už není brankář Deniss Romanovs, který se s klubem dohodl na ukončení své smlouvy. Deniss Romanovs přišel do Slavie v únoru 2009, v Gambrinus lize nastoupil do pěti utkání. 

Aktuálně

Směr Izrael. Slávisté odletěli na utkání s Haifou

dnes
Sešívaní odlétají do izraelské Haify, kde ve čtvrtek odehrají utkání Evropské konferenční ligy proti tamnímu Maccabi. Před odletem vyhlížel zápas Ubong Ekpai a Zdeněk Houštecký.

Maccabi Haifa: Šampionem po deseti letech

dnes
Ve čtvrtek v 18:45 nastoupí sešívaní k třetímu utkání základní skupiny E Evropské konferenční ligy proti Maccabi Haifa. Představení úřadujícího izraelského šampiona naleznete v našem článku.

Informace k prodeji vstupenek na zápas s Plzní

dnes
V rámci 13. kola čeká Slavii domácí zápas s Viktorií Plzeň. Zápas se hraje v neděli 31. října od 18:00. Přijďte sešívané podpořit v důležitém souboji!

Další články