Fanklub pořádá zájezd do Ostravy - aktualizováno!

Fanklub Slavie pořádá zájezd na utkání druhého kola Gambrinus ligy v Ostravě.

Fanklub Slavie pořádá autobusový výjezd na první venkovní zápas do Ostravy (neděle 25.7. 19:00).

Cena se vstupenkou: 350 Kč pro členy Fanklubu a FO, 550 Kč pro nečleny. Vstupenka v hodnotě 160 Kč je pro všechny účastníky zajištěna.
Sraz: McDonald u Edenu ve 13:00, odjezd po odbavení.

Přihlášky posílejte na email fanklub@slavistickenoviny.cz, případné informace u pana Šubrta na číslo   602 660 488   (spíše pište SMS). V přihlášce uveďte jméno, zda jste či nejste členem Fanklubu, mobilní číslo a datum narození. V případě náhlé neúčasti se prosím předem omluvte, jinak dostanete "žlutou kartu".

Při odbavení všichni účastníci předloží doklad totožnosti, členství ve Fanklubu bude ověřeno dopředu, nebude tedy výslovně nutná kartička. Během výjezdu je v platnosti přepravní řád, který účastníci v autobuse podepíšou.

Uzávěrka přihlášek je v pátek 23.7. v 16:00!

Aktualizace 19.7.!
Vstupenky mají všichni účastníci zajištěny, ty však budou dle nařízení Ostravy na jméno. Navíc je budeme mít k dispozici předem. Proto je bezpodmínečně nutné se přihlasit nejpozději do konce uzávěrky, poté již nebude pravděpodobné možné přijímat přihlášky.
POZOR, pokud se někdo bude odhlašovat, tak nejpozději do konce uzavření přihlášek. Pokud tak dotyčná osoba učiní později, dostane zákaz na autobusové výjezdy! Pokud by daná osoba dodatečně zaplatila již zaplacený lístek, může s Fanklubem opět cestovat!

Aktuálně

Směr Izrael. Slávisté odletěli na utkání s Haifou

dnes
Sešívaní odlétají do izraelské Haify, kde ve čtvrtek odehrají utkání Evropské konferenční ligy proti tamnímu Maccabi. Před odletem vyhlížel zápas Ubong Ekpai a Zdeněk Houštecký.

Maccabi Haifa: Šampionem po deseti letech

dnes
Ve čtvrtek v 18:45 nastoupí sešívaní k třetímu utkání základní skupiny E Evropské konferenční ligy proti Maccabi Haifa. Představení úřadujícího izraelského šampiona naleznete v našem článku.

Informace k prodeji vstupenek na zápas s Plzní

dnes
V rámci 13. kola čeká Slavii domácí zápas s Viktorií Plzeň. Zápas se hraje v neděli 31. října od 18:00. Přijďte sešívané podpořit v důležitém souboji!

Další články