Stadion má znovu řádné označení ulice

Po utkání prvního kola Gambrinus ligy bylo ze stěny Synot Tip Areny dočasně odstraněno řádné označení ulice U Slavie, ve které se stadion v Edenu nachází.

EDEN – Po utkání prvního kola Gambrinus ligy bylo ze stěny Synot Tip Areny dočasně odstraněno řádné označení ulice U Slavie, ve které se stadion v Edenu nachází.

 

Po okamžitých urgencích ze strany Slavie byla situace v pondělních ranních hodinách pracovníky vlastníka stadionu napravena. Cedule s názvem ulice je nyní umístěna nad vstupem do kanceláří, kde mají sídlo také například sekretariáty Odboru přátel a fanklubu Slavie.

Aktuálně

Směr Izrael. Slávisté odletěli na utkání s Haifou

dnes
Sešívaní odlétají do izraelské Haify, kde ve čtvrtek odehrají utkání Evropské konferenční ligy proti tamnímu Maccabi. Před odletem vyhlížel zápas Ubong Ekpai a Zdeněk Houštecký.

Maccabi Haifa: Šampionem po deseti letech

dnes
Ve čtvrtek v 18:45 nastoupí sešívaní k třetímu utkání základní skupiny E Evropské konferenční ligy proti Maccabi Haifa. Představení úřadujícího izraelského šampiona naleznete v našem článku.

Informace k prodeji vstupenek na zápas s Plzní

dnes
V rámci 13. kola čeká Slavii domácí zápas s Viktorií Plzeň. Zápas se hraje v neděli 31. října od 18:00. Přijďte sešívané podpořit v důležitém souboji!

Další články