Ohlédnutí za Turnajem pro fanoušky

Na umělé trávě v Edenu se začátkem července konal turnaj pro slávistické fanoušky v malé kopané.

PRAHA/EDEN – Na umělé trávě v Edenu se začátkem července konal turnaj pro slávistické fanoušky v malé kopané.

 

Vítězem prvního ročníku turnaje se stal tým Hladoví Vlčáci z Kutné Hory, který z turnaje odjížděl s bilancí šesti vítězství a jedné remízy. Ve finále porazil mužstvo Hora sv. Václava, se kterým se utkal už ve skupině, kde skončilo vzájemné měření sil 2:2. Zajímavostí je, že po základní skupině měly oba týmy stejný počet bodů, stejné skóre i nerozhodný vzájemný zápas. O postupujícím z prvního místa musel tedy rozhodnout až los.

 

Po prvním zápase, ve kterém jsme remizovali, jsme si vysvětlili, že s tímto individuálním přístupem bychom se daleko nedostali. Od druhého utkání jsme konečně začali hrát jako tým a podařilo se nám to dotáhnout tam, kam jsme chtěli. Byl to super pocit, když skončilo finále, a my jsme mohli začít slavit,“ řekl po skončení turnaje kapitán vítězného týmu Hladových Vlčáků.

 

Turnaj byl skvěle pořadatelsky zorganizován, na příští ročník určitě zase rádi přijedeme,“ dodal.

 

Na třetím místě skončil poděbradský tým Notorlet Lázně, který v souboji o bronzovou příčku přehrál tým SKS Osek.

 

Ráda bych poděkovala všem týmům, které se turnaje zúčastnily a také všem lidem, kteří pomáhali s organizací. První ročník jakékoliv akce je vždy prubířský, nikdy moc nevíte, co od toho očekávat, proto jsem velmi ráda, že vše proběhlo bez větších problémů. Po kladných ohlasech od zúčastněných mužstev určitě budeme v právě započaté tradici turnaje pro slávistické fanoušky v příštích letech pokračovat,“ zhodnotila první ročník za organizační výbor turnaje Kamila Brejtrová z marketingového oddělení Slavie Praha.

 

Turnaj se odehrál ze velmi horkého počasí. Místy teploměr na slunci přesahoval 40°C.

 

Turnaje se nakonec zúčastnilo 15 týmů. Mužstvo Odboru přátel ale bohužel muselo po dvou utkáních ve skupině odstoupit kvůli zranění jejich brankáře.

 

Konečné pořadí turnaje:

1. Hladoví Vlčáci, 2. Hora sv. Václava, 3. Notorlet Lázně, 4. SKS Osek, 5. až 8. Rožďalovice, 5. až 8. FC Contra, 5. až 8. SKS Football Arena, 5. až 8. Akvaristika TJ, 9. až 15. Gunners Rakovník, 9. až 15. Pingpong United, 9. až 15. Potkali se u Brandýsa, 9. až 15. Foxcorp, 9. až 15. Výběr, 9. až 15. Holomci, 9. až 15. Odbor přátel.

     

    Více o turnaji najdete na Facebooku Slavie

Aktuálně

Směr Izrael. Slávisté odletěli na utkání s Haifou

dnes
Sešívaní odlétají do izraelské Haify, kde ve čtvrtek odehrají utkání Evropské konferenční ligy proti tamnímu Maccabi. Před odletem vyhlížel zápas Ubong Ekpai a Zdeněk Houštecký.

Maccabi Haifa: Šampionem po deseti letech

dnes
Ve čtvrtek v 18:45 nastoupí sešívaní k třetímu utkání základní skupiny E Evropské konferenční ligy proti Maccabi Haifa. Představení úřadujícího izraelského šampiona naleznete v našem článku.

Informace k prodeji vstupenek na zápas s Plzní

dnes
V rámci 13. kola čeká Slavii domácí zápas s Viktorií Plzeň. Zápas se hraje v neděli 31. října od 18:00. Přijďte sešívané podpořit v důležitém souboji!

Další články