Riste Naumov už rehabilituje v Praze

Útočník Riste Naumov už rehabilituje v Praze. Čerstvý tatínek malé dcerky Lei absolvoval kontrolní vyšetření a v úterý dopoledne už plnil svůj individuální program v Edenu.

EDEN/SYNOT TIP ARENA – Útočník Riste Naumov už rehabilituje v Praze. Čerstvý tatínek malé dcerky Lei absolvoval kontrolní vyšetření a v úterý dopoledne už plnil svůj individuální program v Edenu.

„Mohu začít trénovat na kole, lehce vyklusávat na trávě a dělat další rehabilitační cvičení, jaká třeba dělá Adam Hloušek,“ popsal pro náš web svůj současný stav.

Riste Naumov se zotavuje po březnové operaci, kdy měl zlomenou lýtkovou i holenní kost. „Čas návratu k fotbalu odhadnout ještě nedokážu, uvidíme, jak se budu cítit při plné běžecké zátěži, zatím ale jde všechno dobře,“ plánuje si.

„Sledovat fotbal v televizi je pro mě utrpení, celé mistrovství světa jsem se jenom těšil, až zase budu hrát,“ říká.

Život mu alespoň nabídl jiné krásné chviliky, 6. července se Ristemu narodila krásná dcerka Lea. „Vážila tři kilo třicet. Přijedou za mnou s manželkou do Prahy za dva měsíce,“ prozradil nám.

Aktuálně

B-tým: Těsná porážka s Vyšehradem

včera
Sešívané béčko nenavázalo na sérii pěti výher a v doma prohrálo s dobře bránícím Vyšehradem těsně 1:2. Jediný gól Slavie vstřelil Martin Douděra.

Tarasovi patří velký dík, náš výkon se zlepšoval

před 2 dny
Trenér Jindřich Trpišovský mluvil po vítězství nad Libercem o těžkopádném vstupu do utkání, bojovném soupeři, návratu Miroslava Stocha do Edenu i nadějné spolupráci Jana Kuchty a Michaela Krmenčíka. A smekl před obětavostí Tarase Kačaraby.

Museli jsme vyhrát a obnovit naše sebevědomí

před 2 dny
Peter Olayinka oslavil návrat do základní sestavy a svůj 100. start v nejvyšší české fotbalové soutěži vstřelenou brankou. Proti Liberci pečetil výhru 3:1.

Další články