Slávisté se chystají na Ostravu

Slavisté se připravují v Edenu na svůj druhý zápas v Gambrinus lize, který je čeká v neděli v Ostravě.

EDEN – Zatímco v Synot Tip Areně dopoledne finišovala demontáž pódia po úterním koncertu, slávisté se vydali na trénink na hřiště číslo jedna za stadionem.

S týmem už naplno trénují Josef Kaufman i Benjamin Vomáčka, jediný individuální program v posilovně a běžecký na hřišti tak byl uchystán pro Lukáše Jarolíma.

S fyzioterapeutkou Denisou Bohiňákovou se připravuje útočník Riste Naumov, který se k týmu připojil na začátku týdne.

S áčkem se také už druhý týden připravuje dvacetiletý levý obránce Lukáš Palko, který v minulé sezoně přešel ze slávistického dorostu do rezervního týmu. Palko je odchovancem Slavie, na svém kontě má reprezentační starty za U17 a U18.

Trenér Luboš Přibyl má už také v hotové podobě brankářskou trojici, Martina Vaniaka doplňuje finský gólman Anssi Jaakkola a Roman Valeš.

S týmem od začátku týdne nejsou Jan Hošek, který přestoupil do Teplic, a také Petr Mareš, kterého testuje FK Ústí nad Labem.

Fotogalerie je ze začátku dopoledního tréninku.  

Aktuálně

B-tým: Těsná porážka s Vyšehradem

včera
Sešívané béčko nenavázalo na sérii pěti výher a v doma prohrálo s dobře bránícím Vyšehradem těsně 1:2. Jediný gól Slavie vstřelil Martin Douděra.

Tarasovi patří velký dík, náš výkon se zlepšoval

před 2 dny
Trenér Jindřich Trpišovský mluvil po vítězství nad Libercem o těžkopádném vstupu do utkání, bojovném soupeři, návratu Miroslava Stocha do Edenu i nadějné spolupráci Jana Kuchty a Michaela Krmenčíka. A smekl před obětavostí Tarase Kačaraby.

Museli jsme vyhrát a obnovit naše sebevědomí

před 2 dny
Peter Olayinka oslavil návrat do základní sestavy a svůj 100. start v nejvyšší české fotbalové soutěži vstřelenou brankou. Proti Liberci pečetil výhru 3:1.

Další články