Zemřel Ing. Vladimír Kulich, bývalý činovník Slavie

12. července zemřel Ing. Vladimír Kulich, bývalý funkcionář fotbalového výboru Slavie a celoživotní slávista. Vladimír Kulich působil ve Slavii na přelomu 60. a 70. let, příznivcem červenobílých barev...

 

12. července zemřel Ing. Vladimír Kulich, bývalý funkcionář fotbalového výboru Slavie a celoživotní slávista. Vladimír Kulich působil ve Slavii na přelomu 60. a 70. let, příznivcem červenobílých barev zůstal po celý život. Se svými slávistickými přáteli se pravidelně scházel v kavárně Slavia.

 

„Vladimír byl oddaným a pracovitým funkcionářem, členem hlavního výboru Slavie, měl například velký podíl na přestupu Jana Mareše do Slavie,“ vzpomíná na svého někdejšího kolegu spisovatel Oldřich Bartůněk.

 

Poslední rozloučení s Vladimírem Kulichem se konalo v rodinném kruhu. Čest jeho památce! 

 

Aktuálně

B-tým: Sešívaní neudrželi vedení a v Písku těsně prohráli

včera
Mladí slávisté podlehli v předposledním zápase podzimní části sezony domácímu Písku těsně 1:2. Jedinou branku sešívaných vstřelil Adam Toula, vyrovnávací branku soupeře měl na svědomí bývalý slávista Štěpán Koreš.

Informace k prodeji vstupenek na utkání s Maccabi Haifa

včera
Slavia se 4. 11. představí na domácí půdě ve čtvrtém utkání základní skupiny Evropské konferenční ligy proti Maccabi Haifa. Všichni permanentkáři a Edenkáři si budou moci pořídit vstupenky v předprodeji za zvýhodněnou cenu.

AKTUALIZOVÁNO: Informace pro fanoušky do Budějovic

včera
V neděli 24. října pojede Slavia na venkovní zápas do Českých Budějovic. Přečtěte si informace k výjezdu pro fanoušky.

Další články