Vstupenky na Olomouc v prodeji

Od 150 do 300 korun

SYNOT TIP ARENA/EDEN – U pokladen v Edenu jsou v prodeji vstupenky na ligový zápas Slavie se Sigmou Olomouc. Utkání 7. kola Gambrinus ligy je na programu v Synot Tip Areně v Edenu v pátek 27. srpna. Výkop je v 17:30 hodin.

Ceny vstupenek se pohybují v nejnižší kategorii Z1. Vstupenky tedy pořídíte od 150 do 300 korun. Vstupenky lze také zakoupit prostřednictvím internetového předprodeje na http://www.synottiparena.cz/

V prodeji jsou také vstupenky na zápas 11. kola GL Slavie s Viktorií Plzeň a na zápas 13. kola GL Slavie s Českými Budějovicemi. Ceny vstupenek se také pohybují v kategorii Z1. Termín zápasů bude ještě definitivně stanoven podle volby televizního přenosu. V případě změny zůstávají vstupenky v platnosti.

Vstupenky jsou k dostání u pokladen u železniční trati (u vchodu číslo 4), pokladny jsou otevřeny každý všední den od 9 do 18 hodin. O víkendu (pokud není stanoveno jinak) pouze v ten den, kdy se hraje v Synot Tip Areně domácí zápas SK Slavia Praha nebo případně se na stadionu koná jiná sportovní či kulturní akce.

 

Ceník jednorázových vstupenek najdete zde

Aktuálně

V neděli od 19:00 doma proti Hradci

včera
Úřadující mistři proti ligovému nováčkovi. Do Edenu v neděli v rámci 9. kola FORTUNA:LIGY přijede Hradec Králové.

Informace pro fanoušky na DERBY

před 2 dny
Blíží se jubilejní 300. derby! Zápas se hraje v neděli 3. října v Generali Česká pojišťovna Areně a informace včetně té o vstupenkách si přečtěte v článku.

Hráči na hostování: Júsuf se v Liberci uvedl gólem a asistencí

před 2 dny
Jak se v uplynulém ligovém kole dařilo hráčům Slavie na hostování čtěte v našem pravidelném přehledu.

Další články