Juniorka nastoupí proti Varnsdorfu

V desátém kole ČFL se naše juniorka představí v Edenu proti čtvrtému Varnsdorfu. „Nejsme na tom zdravotně úplně dobře, budou nám scházet Herda, Kounovský a Milan Zachariáš,“ vypočítával trenér Luděk Klusáček.
V desátém kole ČFL se naše juniorka představí v Edenu proti čtvrtému Varnsdorfu. „Nejsme na tom zdravotně úplně dobře, budou nám scházet Herda, Kounovský a Milan Zachariáš,“ vypočítával trenér Luděk Klusáček, který se bude muset obejít i bez Hottka, který byl vyloučen v remízovém utkání proti Semilům a vyfasoval dvouzápasový trest. Klusáček může naopak nasadit posily z A-týmu, k béčku se připojí obránci Šilhavý, Hrdlička a Suchopárek, záložníci Sláma a Kučera a útočník Jirásek. „Chceme samozřejmě vyhrát, ale někdy je nutné spokojit se i s remízou,“ uzavírá Klusáček.

Aktuálně

Slavia esports a CZC uzavírají partnerství a představují společný esports room

včera
Slavia esports navazuje spolupráci s předním hráčem na českém trhu s elektronikou CZC. Zároveň také představuje nový Esports room, který se stane vybavenou základnou pro přípravu našich hráčů.

Generálka s Baníkem na O2 TV

před 2 dny
Sešívaní odehrají v neděli 30. ledna generálku na jarní část ligy proti Baníku Ostrava. Výkop je ve 14:00 a utkání můžete sledovat na O2 TV Sport.

V Istanbulu kvůli COVIDU bohužel bez sektoru hostí

před 3 dny
Zápas Konferenční ligy mezi Fenerbahce SK a Slavií Praha se v Istanbulu hraje 17. února od 18:45 a bude to bohužel bez podpory slávistických fanoušků v sektoru hostí.

Další články