Slavia se o víkendu střetne s Teplicemi

V současné reprezentační pauze se program slávistů od zaběhnutých zvyklostí příliš nemění. "Vše je při starém, připravujeme se jako vždy," říká asistent trenéra Pavel Trávník, který vede tréninky za Miroslava Beránka, jenž je nyní na srazu národního výběru.
V současné reprezentační pauze se program slávistů od zaběhnutých zvyklostí příliš nemění. "Vše je při starém, připravujeme se jako vždy," říká asistent trenéra Pavel Trávník, který vede tréninky za Miroslava Beránka, jenž je nyní na srazu národního výběru. Ačkoliv je A-mužstvo ochuzeno o pět hráčů (Dostálek, Černý a Vachoušek jsou se seniorskou reprezentací, Hrdlička a Šilhavý se "lvíčaty"), mládeží si Trávník vypomáhat nebude. "Naopak - půjčíme tři fotbalisty juniorce," podotýká kouč.

O víkendu se liga nehraje, Slavia se však s kvalitím soupeřem utká i tak. "V neděli jedeme do Litoměřic. Od čtrnácti hodin nastoupíme proti Teplicím," uzavírá Trávník.

Aktuálně

Slavia esports a CZC uzavírají partnerství a představují společný esports room

včera
Slavia esports navazuje spolupráci s předním hráčem na českém trhu s elektronikou CZC. Zároveň také představuje nový Esports room, který se stane vybavenou základnou pro přípravu našich hráčů.

Generálka s Baníkem na O2 TV

před 2 dny
Sešívaní odehrají v neděli 30. ledna generálku na jarní část ligy proti Baníku Ostrava. Výkop je ve 14:00 a utkání můžete sledovat na O2 TV Sport.

V Istanbulu kvůli COVIDU bohužel bez sektoru hostí

před 3 dny
Zápas Konferenční ligy mezi Fenerbahce SK a Slavií Praha se v Istanbulu hraje 17. února od 18:45 a bude to bohužel bez podpory slávistických fanoušků v sektoru hostí.

Další články