První adventní neděle se slávisty v Edenu

Zveme všechny fanoušky Slavie na první adventní neděli do Edenu. V neděli 28. listopadu se při této příležitosti koná v prodejně FANzone v Synot Tip Areně...

SYNOT TIP ARENA/EDEN – Zveme všechny fanoušky Slavie na první adventní neděli do Edenu. V neděli 28. listopadu se při této příležitosti koná v prodejně FANzone v Synot Tip Areně setkání a beseda s vybranými hráči Slavie.

Na adventní setkání se slávisty dorazí Stanislav Vlček, Milan Černý, Lukáš Jarolím a Pavel Vyhnal. Pro všechny slávisty je také připraveno občerstvení zdarma – těšit se můžete na svařené víno, pivo a klobásy.

První adventní neděle v Synot Tip Areně v Edenu začíná před prodejnou FANzone v 11 hodin. Setkání a beseda s hráči Slavie jsou naplánovány mezi 13 a 14 hodinou.

Aktuálně

Slávistický Den dětí v Měcholupech

včera
Přijďte společně s námi oslavit Mezinárodní den dětí do tréninkového centra v Horních Měcholupech. Všechny děti bez rozdílu věku jsou zvány!

Pozor, pálí Lingr. V lize letos hned čtrnáctkrát

včera
Nejlepší střelec sešívaných ve skončeném ročníku FORTUNA:LIGY? Ondřej Lingr. 175 centimetrů vysoký záložník prožil z osobního pohledu životní sezonu, v domácí soutěži pálil do černého hned čtrnáctkrát. Jak a proti komu?

Hráči na hostování: Velký souhrn

před 2 dny
Jak se v uplynulé sezoně dařilo hráčům Slavie na hostování se dočtete v našem závěrečném velkém přehledu.

Další články