Slavia zaplatí pokutu za zápas s Jabloncem a Baníkem

Disciplinární komise udělila klubu SK Slavia Praha pokutu ve výši 30 000 korun za nedostatečnou pořadatelskou službu v domácím utkání s Baumitem Jablonec...

SYNOT TIP ARENA/EDEN - Disciplinární komise udělila klubu SK Slavia Praha pokutu ve výši 30 000 korun za nedostatečnou pořadatelskou službu v domácím utkání s Baumitem Jablonec a za nedostatečnou pořadatelskou službu v domácím utkání s Baníkem Ostrava.

„V zápisu technického delegáta se objevila informace, že při utkání s Jabloncem došlo k zasažení asistenta rozhodčího kelímkem a zápas byl přerušen, aby byla zajištěna relace hlasatele. Organizačně-provozní ředitel Slavie pan Trepeš zpochybnil tento zápis s tím, že podle jeho názoru nedošlo k přerušení utkání a zapochyboval i o tom, zda byl vhozen kelímek. Rozhodčí Kocourek a asistent Teuber před komisí znovu potvrdili, že k vhození kelímku došlo,“ uvedl mluvčí disciplinární komise Jaroslav Kolář.

„Slavia byla zároveň předvolána i kvůli porušení pořadatelské služby v utkání s Baníkem, kde došlo k použití pyrotechniky. Komise využila možnosti projednat obě záležitosti najednou s tím, že rozhodující je ta závažnější a druhá je považována za přitěžující okolnost,“ doplnil mluvčí disciplinární komise Jaroslav Kolář.

Na podzim se tak Slavia stala jedním z nejtrestanějších klubů v Gambrinus lize.

Aktuálně

Slávistický Den dětí v Měcholupech

včera
Přijďte společně s námi oslavit Mezinárodní den dětí do tréninkového centra v Horních Měcholupech. Všechny děti bez rozdílu věku jsou zvány!

Pozor, pálí Lingr. V lize letos hned čtrnáctkrát

včera
Nejlepší střelec sešívaných ve skončeném ročníku FORTUNA:LIGY? Ondřej Lingr. 175 centimetrů vysoký záložník prožil z osobního pohledu životní sezonu, v domácí soutěži pálil do černého hned čtrnáctkrát. Jak a proti komu?

Hráči na hostování: Velký souhrn

před 2 dny
Jak se v uplynulé sezoně dařilo hráčům Slavie na hostování se dočtete v našem závěrečném velkém přehledu.

Další články