Finále Miss Slavia 2011 přerušeno!

Nové hlasování od 20. prosince
PRAHA - Protože z vážných důvodů odstoupila další finalistka soutěže MISS Slavia 2011, je hlasování o vítězce přerušeno. V nejbližších dnech bude finálová šestka doplněna o další dívky z původního pořadí přihlášených.

Letošní ročník soutěže MISS Slavia 2011 se opět komplikuje. V tomto týdnu ze soutěže ze zdravotních důvodů odstoupila další finalistka. Bohužel tím byl překročen hraniční počet a ve finále by zůstaly pouze tři soutěžící. Proto se Fanklub jako pořadatel soutěže rozhodl doplnit finálovou šestku o další dívky z původního pořadí přihlášených.

V příštím týdnu budou s novými finalistkami natočena profilová videa. Současně dojde k anulování hlasů, které byly do soutěže zaslány. Obnovené hlasování bude spuštěno 20. prosince 2010. Hlasování bude probíhat do 31. ledna 2011.

Omlouváme se tímto všem, kteří už zaslali svůj hlas, za komplikace. Věříme ale, že svoji favoritku podpoříte i v obnoveném hlasování, případně si z nové šestky vyberete novou adeptku na Miss Slavia.

Fanklub SK Slavia Praha

pořadatel soutěže Miss Slavia 2011

Webové stránky soutěže Miss Slavia 2011 www.miss.slavista.cz

Aktuálně

Slávistický Den dětí v Měcholupech

včera
Přijďte společně s námi oslavit Mezinárodní den dětí do tréninkového centra v Horních Měcholupech. Všechny děti bez rozdílu věku jsou zvány!

Pozor, pálí Lingr. V lize letos hned čtrnáctkrát

včera
Nejlepší střelec sešívaných ve skončeném ročníku FORTUNA:LIGY? Ondřej Lingr. 175 centimetrů vysoký záložník prožil z osobního pohledu životní sezonu, v domácí soutěži pálil do černého hned čtrnáctkrát. Jak a proti komu?

Hráči na hostování: Velký souhrn

před 2 dny
Jak se v uplynulé sezoně dařilo hráčům Slavie na hostování se dočtete v našem závěrečném velkém přehledu.

Další články