Zemřel bývalý slávistický záložník Stanislav Hlaváček

V úterý 7. prosince v ranních hodinách zemřel ve věku 81 let bývalý slávistický záložník Stanislav Hlaváček. Klubu smutnou zprávu předala jeho rodina...

SYNOT TIP ARENA/EDEN - V úterý 7. prosince v ranních hodinách zemřel ve věku 81 let bývalý slávistický záložník Stanislav Hlaváček. Klubu smutnou zprávu předala jeho rodina.

Stanislav Hlaváček se narodil 2. března 1929, byl odchovancem ČAFC, ve Slavii hrál v letech 1953 až 1956 na postu pravého záložníka, nastoupil ke 46 zápasům, z toho bylo 22 ligových. Vstřelil dvě branky, obě byly v první lize. V roce 1957 odešel do Bohemians Praha.

 

Smutná zpráva zaskočila i jeho bývalé spoluhráče. „Standa byl vynikající fotbalista, hráli jsme spolu asi čtyři roky. Byl to vysoký hráč, uměl výborně hlavičkovat. Šlo o všestranného sportovce, červenobílé barvy nehájil jenom na fotbalovém hřišti, ale společně s Frantou Fiktusem nastupovali i za hokejovou Slavii,“ zavzpomínal jeho někdejší spoluhráč ze Slavie Jan Andrejkovič.

Poslední rozloučení se Stanislavem Hlaváčkem se bude konat v pátek 10. prosince v obřadní síni motolského krematoria od 11:15 hodin.

Za všechny slávisty vyjadřujeme rodině upřímnou soustrast. Čest jeho památce!

Aktuálně

Rekordní návštěva na zápase s Bayernem Mnichov

dnes
Středeční bitva slávistek s Bayernem Mnichov přilákala na Sinobo Stadium neuvěřitelných 6 822 diváků. Padl tak český klubový rekord v počtu fanoušků na zápase ženského fotbalu, který překonal čtyři roky starou návštěvu 4 224 diváků na zápase proti Barceloně.

Informace o vstupenkách na Chelsea, předprodej od pondělí

dnes
Ve čtvrtfinále Evropské ligy budeme hrát 11. dubna ve 21:00 s Chelsea. O vstupenky na zápas registrujeme obrovský zájem, přečtěte si informace v článku.

Informace pro fanoušky cestující na venkovní zápas s Chelsea

včera
Ve čtvrtek 18. dubna odehrajeme odvetný zápas Evropské ligy v Londýně. Přečtěte si bližší informace k organizaci utkání a prodeji vstupenek.

Další články