Akademie spouští mládežnické weby a facebookovou stránku

Mládežnická akademie rozšiřuje informační servis o webové stránky týmů a oficiální facebookový profil.

Weby jednotlivých týmů

Každá věková kategorie má nově svojí vlastní stránku, která předně slouží jako informační platforma pro mládežnické hráče, jejich rodiče, trenéry a další nadšence do mládežnického fotbalu. "Cílem je sjednodit a usnadnit komunikaci mezi trenéry, hráči a rodiči. Nyní bude vše přehlednější. Těší nás, že se náš mládežnický fotbal a jeho komunikace posouvá stále dál," řekl k mládežnickým webům tiskový mluvčí Michal Býček.

Všechny stránky naleznete v sekci Mládež při kliknutí na možnost "WEB". Stránky jsou dostupné s URL adresou ve formátu "kategorie".slavia.cz. Pro tým U10 tedy platí adresa u10.slavia.cz.

Na stránky se můžete prokliknout i níže:

U6     U7      U8     U9      U10     U11      U12     U13      U14      U15      U16      U17     U19

Mládež na sociálních sítích

K již delší dobu existujícímu profilu na Twitteru vznikl účet Slavistická mládež nově také na Facebooku. Sledující uživatelé se tak dozví, jak se dařilo našim mládežnickým týmům v zápasech a turnajích, mohou si prohlédnout fotografie a videa z různých akcí a dozvědět se další zajímavé informace z prostředí slávistické akademie.

Slávistická mládež

Aktuálně

Kluci ukázali, že jsou velký tým

včera
Asistent trenéra Jaroslav Köstl vnímal utkání i na některé chyby velmi pozitivně. „Výkon nebyl bezchybný, ale i přes to dokážu tvrdit, že byl skvělý,“ hodnotil po zápase.

Po herní stránce to bylo výborné, říká Souček

včera
Skvělým výkonem podpořeným dvěma vstřelenými góly pomohl Slavii k vítězství v 292. derby a postupu do finále poháru záložník Tomáš Souček. „Máme těžký program, vítězství nám ale nalije krev do žil," těší sešívanou dvaadvacítku.

Zaslouženě jsme vyhráli, těší Lukáše Masopusta

včera
Třetím gólem završil Lukáš Masopust jednoznačnou výhru 3:0 v pohárovém derby a pomohl k postupu do finále MOL Cupu: „Je to Mickův gól. Já jsem to dostal na zlatém podnosu," pochválil svého spoluhráče střelec třetí branky.

Další články