Akademie spouští mládežnické weby a facebookovou stránku

Mládežnická akademie rozšiřuje informační servis o webové stránky týmů a oficiální facebookový profil.

Weby jednotlivých týmů

Každá věková kategorie má nově svojí vlastní stránku, která předně slouží jako informační platforma pro mládežnické hráče, jejich rodiče, trenéry a další nadšence do mládežnického fotbalu. "Cílem je sjednodit a usnadnit komunikaci mezi trenéry, hráči a rodiči. Nyní bude vše přehlednější. Těší nás, že se náš mládežnický fotbal a jeho komunikace posouvá stále dál," řekl k mládežnickým webům tiskový mluvčí Michal Býček.

Všechny stránky naleznete v sekci Mládež při kliknutí na možnost "WEB". Stránky jsou dostupné s URL adresou ve formátu "kategorie".slavia.cz. Pro tým U10 tedy platí adresa u10.slavia.cz.

Na stránky se můžete prokliknout i níže:

U6     U7      U8     U9      U10     U11      U12     U13      U14      U15      U16      U17     U19

Mládež na sociálních sítích

K již delší dobu existujícímu profilu na Twitteru vznikl účet Slavistická mládež nově také na Facebooku. Sledující uživatelé se tak dozví, jak se dařilo našim mládežnickým týmům v zápasech a turnajích, mohou si prohlédnout fotografie a videa z různých akcí a dozvědět se další zajímavé informace z prostředí slávistické akademie.

Slávistická mládež

Aktuálně

Informace k domácímu zápasu s Olomoucí

včera
V neděli 28. července od 19 hodin nás čeká první domácí zápas nové sezony. Přečtěte si v článku důležité informace k zápasu.

TOTÁLN! SEZONA: Večer 4. díl, ve čtvrtek premiéra 5. dílu v muzeu

včera
Čtvrtý díl TOTÁLN! SEZONY v pondělí od 19:00 na Slavia TV. Zároveň už můžete kupovat vstupenky na předpremiéru pátého dílu do Slavia Museum.

Výhra slávistek na úvod přípravy!

před 2 dny
Fotbalistky Slavie vyhrály první přípravný zápas nad St.Pölten Spratzen vysoko 6:0. Dvakrát se prosadila Khýrová a Kožárová.

Další články