Aldo Baéz po zdravotních testech: Myslím už jen na Slavii

PRAHA/EDEN – Nová posila Slavie, argentinský záložník Aldo Baez, absolvovala zdravotní testy a může se zapojit do tréninku v červenobílých barvách. „Jsem rád, že jsem tady a teď už myslím na Slavii," říká čtyřiadvacetiletý hráč. Samozřejmě perfektní slovenštinou, vždyť v Trenčíně strávil uplynulých téměř sedm let.
V čem spočívaly zdravotní testy, které jste ve Slavii absolvoval?
„Rentgen, sono, magnety... Prostě aby bylo vidět, jestli není nějaký problém. Koleno, nebo kdekoli jinde. Tak myslím, že to dopadlo dobře."

Dopadlo to dobře, teď jste hráčem Slavie, jaké jsou pocity?
„Jsem rád, že jsem tu, že jsem s mužstvem a těším se na to, co bude."

Jak byste se vůbec slávistickým fanouškům představil?
„To je těžké, představovat sám sebe, ale určitě nechám na hřišti všechno, když budu hrát. Umím bojovat pro mužstvo."

V Trenčíně z vašeho odchodu asi příliš velkou radost neměli, jaké to bylo pro vás?
„Bylo to těžké, přeci jen jsem tam byl šest a půl roku. Budu vzpomínat na spoustu super věcí, ale jdu dál. Jsem rád, že jsem tady a teď už myslím na Slavii."

S čím přicházíte do Slavie vy osobně?
„Určitě proto, že Slavia je velký klub a chci i sám sobě ukázat, kde právě jsem. Je to pro mě velká výzva a myslím, že nová sezona je výzva pro celé mužstvo."

Aktuálně

V osmifinále Evropské ligy po šestnácti letech

dnes
Dvojzápas se španělskou Sevillou bude pro Slavii první účastí v osmifinále Evropské ligy od sezony roku 2002/2003, kdy na přelomu února a března sešívaní svedli vyrovnaný souboj s tureckým Beşiktaşem.

Plnili jsme taktiku, to byl klíč k úspěchu

dnes
Lukáš Masopust si připal první soutěžní start za Slavii a významným dílem přispěl k postupu v EL. „Na hřišti jsme nechali všechno a odměnilo nás to," radoval se po zápase.

Kam o víkendu na mládežnický fotbal?

dnes
Dorostenecké týmy čekají o víkendu zajímavé duely. Nejstarší tým hraje na půdě třetiligového Benešova, U16 čeká derby proti Spartě.

Další články