Autogramiáda legend z knihy Věčná Slavia

V úterý 19. listopadu v 17 hodin se v NC Eden ve 2. patře uskuteční autogramiáda legend při příležitosti pátého a rozšířeného vydání knihy Věčná Slavia.

Autogramiádu pořádá knihkupectví Knihy Dobrovský.

Kniha Věčná Slavia vyšla už v pátém rozšířeném vydání. Poutavým způsobem zachycuje historii Slavie od jejího vzniku až po trenérskou éru Jindřicha Trpišovského korunovanou ziskem historického doublu.

K původnímu textu Vítězslava Houšky doplnil aktuální stránky novinář Pavel Procházka. V knížce najdete i bohatou fotogalerii.

Na autogramiádě potvrdili účast vicemistr světa 1962 Jan Lála, mistr Evropy 1976 Dušan Herda, trenér mistrů Evropy do 21 let 2002 Miroslav Beránek, mistr ligy a semifinalista Poháru UEFA ze sezony 1995/1996 Jiří Vávra, opory Slavie 70. let Jan Mareš a Ivo Lubas nebo legendární kustod Václav Petrák. Nebude chybět autor rozšířeného vydání Pavel Procházka.

Kniha Věčná Slavia bude v prodeji přímo na místě za 499 korun. 

Aktuálně

Info k 296. derby a mistrovským oslavám

včera
Ve středu 8. července vypuknou v Sinobo Stadium mistrovské oslavy. Od 18 hodin je v Edenu na programu 296. derby se Spartou.

Legendární funkcionář Jiří Vrba slaví jubileum

včera
Díky němu se z Dynama Praha stala opět SLAVIA. Legendární funkcionář Jiří Vrba dnes slaví významné životní jubileum. Je mu 90 let.

Ve středu od 18:00 zakončení sezony proti Spartě

před 2 dny
Slávisté zakončí sezonu ve středu od 18:00 posledním utkáním finále FORTUNA:LIGY, ve kterém přivítají Spartu. Celkově už 296. derby vyhlížejí asistent Zdeněk Houštecký a kapitán Jan Bořil.

Další články