Autogramiáda legend z knihy Věčná Slavia

V úterý 19. listopadu v 17 hodin se v NC Eden ve 2. patře uskuteční autogramiáda legend při příležitosti pátého a rozšířeného vydání knihy Věčná Slavia.

Autogramiádu pořádá knihkupectví Knihy Dobrovský.

Kniha Věčná Slavia vyšla už v pátém rozšířeném vydání. Poutavým způsobem zachycuje historii Slavie od jejího vzniku až po trenérskou éru Jindřicha Trpišovského korunovanou ziskem historického doublu.

K původnímu textu Vítězslava Houšky doplnil aktuální stránky novinář Pavel Procházka. V knížce najdete i bohatou fotogalerii.

Na autogramiádě potvrdili účast vicemistr světa 1962 Jan Lála, mistr Evropy 1976 Dušan Herda, trenér mistrů Evropy do 21 let 2002 Miroslav Beránek, mistr ligy a semifinalista Poháru UEFA ze sezony 1995/1996 Jiří Vávra, opory Slavie 70. let Jan Mareš a Ivo Lubas nebo legendární kustod Václav Petrák. Nebude chybět autor rozšířeného vydání Pavel Procházka.

Kniha Věčná Slavia bude v prodeji přímo na místě za 499 korun. 

Aktuálně

Přál bych si, aby nám to takhle sedlo častěji

dnes
Sešívaní porazili v posledním zápase roku budějovické Dynamo jasně 4:1. „První poločas zasluhuje velké uznání," chválí své svěřence Jindřich Trpišovský.

Měl jsem v hlavě hattrick, říká Škoda

dnes
Útočník Milan Škoda pomohl svému týmu při výhře nad Českými Budějovicemi dvěma brankami. ​„Cítil jsem se vážně dobře," říká kanonýr sešívaných.

Chtěli jsme se co nejlépe rozloučit s povedeným rokem

dnes
Gólem do sítě Českých Budějovic přispěl k vysoké výhře 4:1: „Zase jsem to netrefil úplně ideálně, ale měl jsem trochu více štěstí," říká střelec třetí branky Slavie.

Další články