Autogramiáda přilákala stovky fanoušků

Přátelská atmosféra, stovky natěšených fanoušků Slavie a kompletní A-tým. Takové bylo čtvrteční odpoledne ve Slavia Museum.

Brány Slavia Museum v útrobách Sinobo Stadium se otevřely netradičně ve čtvrtek třiadvacátého ledna a na místě už v tu chvíli byli první nedočkaví fanoušci. Někteří si přinesli vlastní artefakty, šály, dresy, kalendáře nebo plakáty, jiní si chtěli nechat podepsat nové hráčské kartičky, které byly součástí vstupenky do muzea.

Stejně jako fanoušci dorazili i všichni hráči A-týmu včetně nových posil, například Patrika Hellebranda a Oscara Dorleyho. Nechyběl ani realizační tým v čele v trenérem Jindřichem Trpišovským. Ti všichni rádi příchozím rozdali své podpisy a navrch přidali i společnou fotku.

Za zmínku stojí mimo ostatních i mladý pár, který za hráči dorazil s prosbou o podpis na tři svatební fotografie, což pochopitelně potěšilo všechny přítomné.

Plánovaný konec akce byl v devatenáct hodin večer, ale díky rekordní účasti věrných fanoušků celá autogramiáda trvala více než 4 hodiny, protože dorazily stovky lidí a slávisté chtěli vyhovět všem fanouškům až po toho posledního. Věříme, že se na všechny dostalo a ti, kteří do Slavia Museum přišli, si spolu s hráči užili i přes chladné počasí a dlouhou frontu skvěle strávené odpoledne a večer.

Na závěr děkujeme fanouškům i hráčům za trpělivost a jsme vděční, že jste za námi dorazili. A nezapomeňte, A-tým ještě před odletem na herní soustředění do Portugalska odehraje v sobotu od 13:30 na Stadionu Evžena Rošického přípravný duel proti Českým Budějovicím. Vstupné je zdarma a k dispozici bude hlavní tribuna. Zápas se rovněž vysílá na Slavia TV. 

Fotogalerie

Aktuálně

Slavisté odletěli do dánského Herningu

dnes
Slávisté odletěli z Letiště Václava Havla do Herningu, kde je čeká odveta play-off Ligy mistrů proti domácímu FC Midtjylland. Utkání se odehraje ve středu od 21:00.

Béčko porazilo Sokolov 5:0. Sima a Křišťan pálili dvakrát

včera
Slávisté navázali na první výhru sezony z minulého kola a na domácím hřišti porazili ještě v minulé sezoně druholigový Sokolov vysoko 5:0. Dvěma góly se prosadil senegalský útočník Abdallah Sima.

Snažím se plnit roli, se kterou jsem přišel

včera
Poprvé v základní sestavě nastoupil proti Slovácku Jan Kuchta, který hned v úvodu zápasu zařídil penaltu. „Jsem za to hrozně šťastný,“ říká.

Další články