Autogramiáda přilákala stovky fanoušků

Přátelská atmosféra, stovky natěšených fanoušků Slavie a kompletní A-tým. Takové bylo čtvrteční odpoledne ve Slavia Museum.

Brány Slavia Museum v útrobách Sinobo Stadium se otevřely netradičně ve čtvrtek třiadvacátého ledna a na místě už v tu chvíli byli první nedočkaví fanoušci. Někteří si přinesli vlastní artefakty, šály, dresy, kalendáře nebo plakáty, jiní si chtěli nechat podepsat nové hráčské kartičky, které byly součástí vstupenky do muzea.

Stejně jako fanoušci dorazili i všichni hráči A-týmu včetně nových posil, například Patrika Hellebranda a Oscara Dorleyho. Nechyběl ani realizační tým v čele v trenérem Jindřichem Trpišovským. Ti všichni rádi příchozím rozdali své podpisy a navrch přidali i společnou fotku.

Za zmínku stojí mimo ostatních i mladý pár, který za hráči dorazil s prosbou o podpis na tři svatební fotografie, což pochopitelně potěšilo všechny přítomné.

Plánovaný konec akce byl v devatenáct hodin večer, ale díky rekordní účasti věrných fanoušků celá autogramiáda trvala více než 4 hodiny, protože dorazily stovky lidí a slávisté chtěli vyhovět všem fanouškům až po toho posledního. Věříme, že se na všechny dostalo a ti, kteří do Slavia Museum přišli, si spolu s hráči užili i přes chladné počasí a dlouhou frontu skvěle strávené odpoledne a večer.

Na závěr děkujeme fanouškům i hráčům za trpělivost a jsme vděční, že jste za námi dorazili. A nezapomeňte, A-tým ještě před odletem na herní soustředění do Portugalska odehraje v sobotu od 13:30 na Stadionu Evžena Rošického přípravný duel proti Českým Budějovicím. Vstupné je zdarma a k dispozici bude hlavní tribuna. Zápas se rovněž vysílá na Slavia TV. 

Fotogalerie

Aktuálně

U19 na závěr přípravy remizovala se Salzburgem

dnes
V sobotu odehrál tým U19 doplněný o hráče, kteří jsou aktuálně součástí A-týmu, poslední přípravný zápas zimní přestávky proti rakouskému gigantovi Red Bull Salzburg.

Informace pro fanoušky na Slovácko

dnes
Zápas v Uherském Hradišti se hraje v neděli 1. března ve 14:30. Co k výjezdu potřebujete vědět?

Domácí měli větší odhodlání, mrzí trenéra

před 2 dny
Sešívaní na úvod jara podlehli v derby domácím Bohemians. „Když jsme konečně dostávali zápas pod kontrolu, udělali jsme nevynucenou chybu," říká Jindřich Trpišovský.

Další články