Až do roku 2021!

Jaromír Zmrhal a Stanislav Tecl prodloužili své kontrakty se Slavií do června 2021! Společně s nimi se stejně dlouhé smlouvě dohodl i Jan Kuchta.

Jaromír Zmrhal je odchovanec Slavie a odehrál za ni už 161 ligových zápasů. „Jsem rád, že tady můžu s klukama a realizačním týmem zůstat. Nějaké nabídky ze zahraničí byly, ale jsem rád, že přišla nabídka na prodloužení. Že můžu hrát tady, kde to mám rád,"  uvedl k prodloužení smlouvy Jaromír Zmrhal.

„Radost má samozřejmě i útočník Stanislav Tecl, i když ví, že nová smlouva automaticky nic neznamená. Jsem hrozně rád a je to pro mě velký závazek do další práce. Ve fotbale se všechno hrozně rychle mění. Určitě to není tak, že by přišlo nějaké uspokojení, naopak je to pro mě velká motivace dokázat, že si tu smlouvu zasloužím," popsal útočník Stanislav Tecl.

Podívejte se na reportáž s oběma hráči, kterou připravila Slavia TV:

Aktuálně

Slávistický Den dětí v Měcholupech

před 2 dny
Přijďte společně s námi oslavit Mezinárodní den dětí do tréninkového centra v Horních Měcholupech. Všechny děti bez rozdílu věku jsou zvány!

Pozor, pálí Lingr. V lize letos hned čtrnáctkrát

před 2 dny
Nejlepší střelec sešívaných ve skončeném ročníku FORTUNA:LIGY? Ondřej Lingr. 175 centimetrů vysoký záložník prožil z osobního pohledu životní sezonu, v domácí soutěži pálil do černého hned čtrnáctkrát. Jak a proti komu?

Hráči na hostování: Velký souhrn

před 3 dny
Jak se v uplynulé sezoně dařilo hráčům Slavie na hostování se dočtete v našem závěrečném velkém přehledu.

Další články