B tým: Rozpis letní přípravy

Sezona 2018/2019 byla poslední, kdy se v Česku hrála Juniorská liga. Od nové sezony tak Slavia zakládá B-tým, který bude hrát třetí nejvyšší soutěž.

B-tým začíná přípravu na Českou fotbalovou ligu stejně jako A-tým, tedy 17. června. V červenci pak sešívané čeká soustředění v Nymburce, na programu je prozatím také pět přípravných duelů. Právě na soustředění v Nymburce se Slavia utká s juniorským celkem Slasku Wroclav. Další utkání odehrají sešívaní v Popradu, kde změří síly s juniorkou londýnského Arsenalu.

Další dvě přípravná střetnutí se odehrají na Xaverově, soupeřem Slavie budou taktéž třetiligové celky Litoměřicka a Štěchovic. Generálka na třetí ligu je na programu v Benešově. ČFL pak startuje o víkendu 10. - 11. srpna.

Plán letní přípravy:

17. června
Zahájení letní přípravy

10. - 15. července
Soustředění Nymburk

13. července
SK Slavia Praha B - Slask Wroclaw II, 14:00, Nymburk

18. července
Arsenal Londýn U23 - SK Slavia Praha B, 11:00, Poprad

24. července
SK Slavia Praha B - FK Litoměřicko, 17:00, Xaverov

27. července
SK Slavia Praha B - Štěchovice, 11:00, Xaverov

3. srpna
Benešov - SK Slavia Praha B, 10:15, Benešov

10. srpna
Start ČFL

Rozpis přípravy může doznat změn, o kterých budeme informovat.

Aktuálně

Od začátku jsme byli lepším týmem

před 2 dny
Jaroslav Zelený nastoupil ke svému prvnímu utkání v letošní sezoně a podílel se skvělým výkonem na vítězství 3:0. „Od začátku jsme byli lepším týmem,“ vnímal vítězství zaslouženě.

Domácí hráli aktivně, naše vítězství je ale zasloužené

před 2 dny
Slávisté v šestém kole FORTUNA:LIGY zavítali na hřiště Českých Budějovic a po skvělém výkonu zvítězili 3:0. „Byla hezká kulisa a hřiště bylo dobře připravené, což se odrazilo i na kvalitě fotbalu,“ těší trenéra Jindřicha Trpišovského.

Celé utkání jsme odehráli velice dobře

před 2 dny
Milan Škoda naskočil do utkání proti Českým Budějovicím na posledních 15 minut a připsal si jednu branku. „První poločas byl skvělý, v druhém jsme přidali góly,“ hodnotil po utkání.

Další články