B tým: Rozpis letní přípravy

Sezona 2018/2019 byla poslední, kdy se v Česku hrála Juniorská liga. Od nové sezony tak Slavia zakládá B-tým, který bude hrát třetí nejvyšší soutěž.

B-tým začíná přípravu na Českou fotbalovou ligu stejně jako A-tým, tedy 17. června. V červenci pak sešívané čeká soustředění v Nymburce, na programu je prozatím také pět přípravných duelů. Právě na soustředění v Nymburce se Slavia utká s juniorským celkem Slasku Wroclav. Další utkání odehrají sešívaní v Popradu, kde změří síly s juniorkou londýnského Arsenalu.

Další dvě přípravná střetnutí se odehrají na Xaverově, soupeřem Slavie budou taktéž třetiligové celky Litoměřicka a Štěchovic. Generálka na třetí ligu je na programu v Benešově. ČFL pak startuje o víkendu 10. - 11. srpna.

Plán letní přípravy:

17. června
Zahájení letní přípravy

10. - 15. července
Soustředění Nymburk

13. července
SK Slavia Praha B - Slask Wroclaw II, 14:00, Nymburk

18. července
Arsenal Londýn U23 - SK Slavia Praha B, 11:00, Poprad

24. července
SK Slavia Praha B - FK Litoměřicko, 17:00, Xaverov

27. července
SK Slavia Praha B - Štěchovice, 11:00, Xaverov

3. srpna
Benešov - SK Slavia Praha B, 10:15, Benešov

10. srpna
Start ČFL

Rozpis přípravy může doznat změn, o kterých budeme informovat.

Aktuálně

Slávisté uspěli na prestižním turnaji v Číně

včera
Tým složený z hráčů U19 a U17 se zúčastnil prestižního turnaje v Pekingu. Mladí slávisté obsadili v nabité konkurenci světových fotbalových klubů páté místo.

Po sezoně snů bereme Ligu mistrů jako příležitost

před 2 dny
Na tiskové konferenci u příležitosti zahájení letní přípravy před sezonou 2019/20 nechyběl ani předseda představenstva Jaroslav Tvrdík.

Jsem připravený tvrdě pracovat a bojovat o pozici

před 2 dny
K týmu Slavie se připojil i bahrajnský útočník Júsuf Hilál, který jarní část sezony strávil na hostování. „Těším se na práci v tak velkém klubu, jako je Slavia," hlásí urostlý střelec.

Další články