B-tým čeká baráž o druhou ligu se Zápy

Slávistický B-tým se v baráži o druhou ligu utká se středočeskými Zápy. Duely jsou naplánované na tuto středu a sobotu.

Sešívaná rezerva se díky výhře 3:1 v posledním kole ČFL skupiny A proti béčku Viktorie Plzeň stala celkovým vítězem této skupiny a postupuje tak do baráže o celkového vítěze ČFL a o postup do F:NL.

Baráž s vítězem skupiny ČFL skupiny B, kterým jsou středočeské Zápy, se odehraje ve dvou kolech. Sešívaní začnou baráž, jako tým s méně body, doma na Xaverově a odvetu pak odehrají v Zápech.

První utkání se odehraje ve středu 15. června na Xaverově od 18:00. Poslední utkání, které finálně rozhodne o celkovém vítězi ČFL se odehraje v sobotu 18. června od 17:00 na hřišti Záp (Zápy 225, Teletník Aréna)

Pokud sešívaní vzejdou z tohoto dvojzápasu jako vítězové, stávají se tak automaticky postupujícím do FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY. Pokud vzejdou jako vítězové Zápy, boj u druhou ligu není ztracený a bude se čekat na výsledky licenčního řízení LFA a FAČR.

Přijďte slávisty podpořit v boji od druhou ligu!

Na domácí utkání slávistického B-týmu platí klasické vstupné, 50 Kč pro neparmanentkáře. Držitelé permanentek mají vstupné zdarma.

V Zápech se bude vstupné na utkání prodávat na místě za 80 Kč plné vstupné a 40 Kč pro děti a držitelé průkazů ZTP. 

Aktuálně

Věřím, že odvedeme skvělou práci

dnes
O harmonogramu dvoutýdenního kempu, zvučných soupeřích pro přípravná utkání i skladbě kádru čítajícího 35 jmen hovořil po prvním tréninku v Aigenu asistent trenéra Jaroslav Köstl.

Slávisté podruhé odcestovali do Rakouska

včera
Sešívaní v neděli opět zamířili do rakouského Aigenu, kde je čeká poslední fáze přípravy před startem nové sezony.

Plán letní přípravy B-týmu

před 3 dny
Slávistický B-tým po úspěšné a postupové sezoně zahájí letní přípravu na začátku července. Sešívané čeká soustředění a přípravná utkání.

Další články