B-tým v druhém kole letní ligy vyzve Benešov

Sešívaní odehrají v sobotu druhé kolo METAL CONEXION CUP na Xaverově od 10:00 proti Benešovu.

Letní liga B-týmu opět pokračuje po týdenní přestávce. „Minulý týden v úterý jsme absolvovali testy na COVID-19, poté co byl jeden pozitivní hráč A-týmu. Slavia tak rychle zareagovala a nechala otestovat i B-tým a všechny dorosty včetně realizačních týmů. Někteří hráči měli výsledky do 24 hodin, někteří déle, a proto jsme se domluvili, že dokud nebudeme mít výsledky všech, přerušíme tréninkový proces. Opětovná pauza nás samozřejmě nepotěšila, ale zdraví je na prvním místě a hráči se tak do konce týdne připravovali opět sami. Jsme rádi, že všechny výsledky byly negativní a mohli jsme se tak od pondělí vrátit do plného tréninku,“ říká hlavní trenér B-týmu Martin Hyský.

Sešívaní poprvé po koronavirové pauze odehrají utkání na domácí půdě. V sobotu na Xaverově vyzvou v rámci Metal Conexion Cupu letní ligy od 10:00 Benešov. „Oproti zápasu s Táborskem máme k dispozici dva hráče navíc, Tomáše Vlčka a Michala Hoška, kteří se vrátili do tréninkového procesu po preventivních opatření jejich drobných zranění. Někteří kluci jsou k nám stále posunutí z dorostu, aby se i zátěž, která nás teď čeká, rozložila mezi všechny. Všichni určitě dostanou šanci a budou moci hrát o místo v kádru. Adam Toula, byl na kontrolní prohlídce kolene. Vše vypadá v pořádku, koleno mu neotéká, má ortézu a může už i více cvičit. V individuální přípravě zatím zůstává stále Michal Švec, který si přinesl drobné zranění z dvouměsíční přestávky, ale už také vypadá velmi dobře a myslím si, že nebude dlouho trvat a připojí se plně do tréninku k týmu. Dále také Michal Vaněk, který měl vykloubený palec na noze, nebude k dispozici pro utkání,“ komentuje trenér stav kádru.

„Do zápasu také určitě nezasáhne Luka Radotić, který je stále v Srbsku a nemůže odcestovat,“ dodává hlavní trenér B-týmu.

Utkání bude přístupné pro fanoušky, ovšem v omezeném počtu. Na stadion na Xaverově bude vpuštěno 200 diváků, vstupné je zdarma.

Zápas slávistického B-týmu proti Benešovu můžete sledovat živě na webu České televize.

https://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/zive/ct4/

Fotogalerie

Aktuálně

Plně se musíme soustředit na nedělní zápas. Jiný lék není

dnes
Sešívaní padli po sporném rozhodnutí sudího na hřišti Midtjyllandu. ​„Říkal jsem sudímu, jak je to pro nás důležité, ať se jde podívat. Řekl mi, že věří VARu,“ říká Jindřich Trpišovský.

Je to obrovské zklamání, říká Ondřej Kolář

včera
Nejprve pokutový kop Kaby zneškodnil, VAR ale poté nařídil opakování penalty: „Dával jsem si na to pozor, jsem přesvědčený, že jsem krok dopředu neudělal," říká brankář Ondřej Kolář.

Myslel jsem, že v Lize mistrů se tohle nemůže stát

včera
​Jan Bořil byl po odvetě play off Ligy mistrů velmi zklamaný. „Byla penalta, Koli to krásně chytil, co se stalo pak ani nechci komentovat, je to hrůza," mrzí kapitána sešívaných.

Další články