B-tým zahájil letní přípravu. Jak vypadá kádr?

Slávistická rezerva zahájila letní přípravu. Tým Marka Jarolíma čeká soustředění v Nymburce i dvě přípravná utkání.

Uplynulou sezonu B-týmu výrazně poznamenala pandemie COVIDU-19. Poslední utkání ČFL slávisté odehráli 11. října proti rezervě Příbrami a zvítězili 2:1, oficiálně sezonu ukončilo rozhodnutí vedení fotbalové asociace 4. května. 

Řada hráčů rezervy si stihla připsat soutěžní debuty v prvním týmu. Kromě Abdallaha Simy, který se stal jednou z klíčových opor sešívaných v cestě za zkompletováním mistrovského hattricku, také Matěj Jurásek, Tomáš Rigo, Daniel Samek, Denis Višinský, Matyáš Vágner a Jakub Křišťan.

Po necelé dvoutýdenní přestávce začaly přípravy na další ročník. K prvnímu společnému tréninku se hráči B-týmu sešli z důvodu plánované údržby travnatých hřišť v tréninkových centrech na Xaverově a v Horních Měcholupech v areálu pražské Hostivaře.

Sešívaní absolvují tři tréninkové jednotky v Praze a následně se přesunou na soustředění do ověřeného sportovního centra v Nymburce. Do Středních Čech slávisté odcestují 13. července a v Nymburce stráví šest dní. Po návratu na tým Marka Jarolíma čekají dvě přípravné utkání a brzký start ČFL skupiny A.

První utkání odehrají slávisté 1. srpna na hřišti Admiry. 

Složení kádru pro letní přípravu:

Brankáři: Sirotník, Surovčík, Fülöp
Obránci: Hrubeš, Bárta, Matys, Štětka, Švec, Šmíd, Labík, Kopáček
Záložníci: Hájek, Nikl, Štěpán Beran, Vorel, Šubert, Šimeček, Michalis Voriazidis (zkouška), Horský, Smoya Atsuta (zkouška), Zeronik, Felipe
Útočník: Toula

7. července 1. trénink
13. července - 18. července Soustředění Nymburk
21. července Přípravné utkání Chlumec nad Cidlinou
24. červencePřípravné utkání Velvary
31. července 1. kolo ČFL - Admira

Aktuálně

AKTUALIZOVÁNO: Informace pro fanoušky do Budějovic

dnes
V neděli 24. října pojede Slavia na venkovní zápas do Českých Budějovic. Přečtěte si informace k výjezdu pro fanoušky.

Nikdy se nevzdáme, další zápasy musíme vyhrát

včera
Ibrahim Traoré na půdě Maccabi Haifa vedl slávisty s kapitánskou páskou. Po prohře o gól ale neměl mnoho důvodů k radosti.

Musíme si uvědomit, v jakém týmu hrajeme

včera
Taras Kačaraba odehrál s maskou na obličeji na hřišti Maccabi Haifa celý zápas a po prohře 0:1 jen marně skrýval zklamání z výkonu týmu.

Další články