B-tým zahájil letní přípravu. Jak vypadá kádr?

Slávistická rezerva zahájila letní přípravu. Tým Marka Jarolíma čeká soustředění v Nymburce i dvě přípravná utkání.

Uplynulou sezonu B-týmu výrazně poznamenala pandemie COVIDU-19. Poslední utkání ČFL slávisté odehráli 11. října proti rezervě Příbrami a zvítězili 2:1, oficiálně sezonu ukončilo rozhodnutí vedení fotbalové asociace 4. května. 

Řada hráčů rezervy si stihla připsat soutěžní debuty v prvním týmu. Kromě Abdallaha Simy, který se stal jednou z klíčových opor sešívaných v cestě za zkompletováním mistrovského hattricku, také Matěj Jurásek, Tomáš Rigo, Daniel Samek, Denis Višinský, Matyáš Vágner a Jakub Křišťan.

Po necelé dvoutýdenní přestávce začaly přípravy na další ročník. K prvnímu společnému tréninku se hráči B-týmu sešli z důvodu plánované údržby travnatých hřišť v tréninkových centrech na Xaverově a v Horních Měcholupech v areálu pražské Hostivaře.

Sešívaní absolvují tři tréninkové jednotky v Praze a následně se přesunou na soustředění do ověřeného sportovního centra v Nymburce. Do Středních Čech slávisté odcestují 13. července a v Nymburce stráví šest dní. Po návratu na tým Marka Jarolíma čekají dvě přípravné utkání a brzký start ČFL skupiny A.

První utkání odehrají slávisté 1. srpna na hřišti Admiry. 

Složení kádru pro letní přípravu:

Brankáři: Sirotník, Surovčík, Fülöp
Obránci: Hrubeš, Bárta, Matys, Štětka, Švec, Šmíd, Labík, Kopáček
Záložníci: Hájek, Nikl, Štěpán Beran, Vorel, Šubert, Šimeček, Michalis Voriazidis (zkouška), Horský, Smoya Atsuta (zkouška), Zeronik, Felipe
Útočník: Toula

7. července 1. trénink
13. července - 18. července Soustředění Nymburk
21. července Přípravné utkání Chlumec nad Cidlinou
24. červencePřípravné utkání Velvary
31. července 1. kolo ČFL - Admira

Aktuálně

​Nemohlo to být lepší! Osky je fantastický hráč

dnes
První zápas v základní sestavě Slavie, hned hattrick proti Teplicím. Ivan Schranz po jubilejním 100. ligovém utkání v kariéře hovořil o svém výkonu, spolupráci s Oscarem, aklimatizaci i pozici na pravém kraji zálohy.

Výhra v Teplicích, skvělý Schranz nastřílel hattrick!

dnes
Sešívaní v páteční předehrávce 2. kola FORTUNA:LIGY zvítězili v Teplicích díky galapředstavení Ivana Schranze 3:1 a naladili se na středeční úvodní duel kvalifikace o Ligu mistrů proti Ferencvárosi.

ONLINE: Od 19:00 druhé kolo v Teplicích

dnes
Po výhře ve Zlíně hrají sešívaní další venkovní zápas, tentokrát hrají Na Stínadlech proti Teplicím.

Další články