Berkovec a Mikula odchází na hostování

PRAHA/EDEN - Martin Berkovec odchází na roční hostování bez opce do Bohemians Praha 1905, Jan Mikula míří na stejnou dobu do Jihlavy.
Martin Berkovec v roce 2012 plnil roli dvojky za Kamilem Čontofalským, na jaře 2012 zazářil zejména v derby proti Spartě. Celkem v sešívaném dresu nastoupil k deseti zápasům.

„Pro Martina by mělo být hostování v Bohemians Praha 1905 ideální. Bude mít šanci prokázat své kvality v prvoligovém klubu,“ vysvětlil sportovní ředitel Slavie a člen představenstva
Miroslav Držmíšek.

V Jihlavě bude rok bez opce na přestup hostovat Jan Mikula, který v minulé sezoně velel úspěšné juniorce jako kapitán. Zimní přípravu absolvoval s A týmem, nyní by měl Mikula začít sbírat prvoligové zkušenosti.

„Oba hráči dostanou příležitost ukázat se v lize. Proto jsme také volili hostování bez opce, které nebude hráčům bránit v návratu do Slavie,“ doplnil Miroslav Držmíšek.

Aktuálně

Muris Mešanovič přestupuje do Mladé Boleslavi

včera
Bosenský útočník půl roku před koncem smlouvy odchází na přestup do Mladé Boleslavi. Slavii tak opouští po třech letech.

První zkušenost se španělským fotbalem

včera
Páteční los osmifinále Evropské ligy přisoudil Slavii španělskou Sevillu. „Myslím si, že pro fanoušky i pro nás je to velký tým, nastupují za něj skvělí hráči," říká trenér Jindřich Trpišovský.

Jugas na hostování do Boleslavi, Sýkora do Liberce

včera
Slavia pouští na hostování do konce sezony bez opce dva hráče z A-týmu. Jakub Jugas bude hostovat v Mladé Boleslavi a Jan Sýkora v Liberci.

Další články