Berkovec a Mikula odchází na hostování

PRAHA/EDEN - Martin Berkovec odchází na roční hostování bez opce do Bohemians Praha 1905, Jan Mikula míří na stejnou dobu do Jihlavy.
Martin Berkovec v roce 2012 plnil roli dvojky za Kamilem Čontofalským, na jaře 2012 zazářil zejména v derby proti Spartě. Celkem v sešívaném dresu nastoupil k deseti zápasům.

„Pro Martina by mělo být hostování v Bohemians Praha 1905 ideální. Bude mít šanci prokázat své kvality v prvoligovém klubu,“ vysvětlil sportovní ředitel Slavie a člen představenstva
Miroslav Držmíšek.

V Jihlavě bude rok bez opce na přestup hostovat Jan Mikula, který v minulé sezoně velel úspěšné juniorce jako kapitán. Zimní přípravu absolvoval s A týmem, nyní by měl Mikula začít sbírat prvoligové zkušenosti.

„Oba hráči dostanou příležitost ukázat se v lize. Proto jsme také volili hostování bez opce, které nebude hráčům bránit v návratu do Slavie,“ doplnil Miroslav Držmíšek.

Aktuálně

Hráči na hostování: Premiérový gól Juráska, trefil se i Červ

včera
Jak se v uplynulých sedmi dnech dařilo hráčům Slavie na hostování čtěte v našem přehledu.

Nesmíme Spartě dát příležitost si myslet, že by nás mohla porazit

před 2 dny
K pohárovému vítězství nad Spartou přispěl Lukáš Masopust nádhernou asistencí. „Viděl jsem, že mě obránce kříží, tak jsem míč zasekl a poslal na volného Kuchtiče," popsal důležitý moment.

Jedeme na doraz! O sérii z derby nechceme přijít

před 2 dny
Nejlepší střelec FORTUNA:LIGY Jan Kuchta vstřelil na Letné domácí Spartě dva góly a lví měrou pomohl sešívaným k postupu do finále MOL Cupu.

Další články