Boj o semifinále Ligy mistryň

Fotbalistky Slavie čeká odveta čtvrtfinále Ligy mistryň proti Bayernu Mnichov a boj o historický postup do semifinále této soutěže.

V úvodním zápase remizovaly slávistky na domácí půdě s německým soupeřem 1:1, kdy se nádhernou střelou do šibenice prosadila Kateřina Svitková.

„Na tenhle den jsem čekala hrozně dlouho, nemohla jsem dospat. Strašně se těším a věřím celému týmu. Na hřišti necháme všechno a porveme se o postup do poslední minuty. Čeká nás velice těžké utkání, ale nic není nemožné. Věřím, že pokud se nám povede vstřelit gól, postup je náš,“ popsala pocity před odvetným zápasem střelkyně prvního zápasu Kateřina Svitková.

„Na zápas se velmi těším, přemýšlím, jestli jsem někdy hrála větší a důležitější zápas. Utkání bude náročné, ale věřím, že celý tým udělá vše proto, abychom se zapsaly do historie,“ dodává obránkyně Diana Bartovičová.

„O kvalitách, ale i slabinách soupeře dobře víme. Důležité bude v zápase držet pevnou obranu, kombinovat a držet balon na naší straně. Věřím holkám a celému týmu, že utkání zvládneme,“ uzavírá trenér Pavel Medynský.

Přímý přenos odvetného utkání v Mnichově můžete sledovat na O2 TV FOTBAL od 19:25!

Aktuálně

Kluci ukázali, že jsou velký tým

včera
Asistent trenéra Jaroslav Köstl vnímal utkání i na některé chyby velmi pozitivně. „Výkon nebyl bezchybný, ale i přes to dokážu tvrdit, že byl skvělý,“ hodnotil po zápase.

Po herní stránce to bylo výborné, říká Souček

včera
Skvělým výkonem podpořeným dvěma vstřelenými góly pomohl Slavii k vítězství v 292. derby a postupu do finále poháru záložník Tomáš Souček. „Máme těžký program, vítězství nám ale nalije krev do žil," těší sešívanou dvaadvacítku.

Zaslouženě jsme vyhráli, těší Lukáše Masopusta

včera
Třetím gólem završil Lukáš Masopust jednoznačnou výhru 3:0 v pohárovém derby a pomohl k postupu do finále MOL Cupu: „Je to Mickův gól. Já jsem to dostal na zlatém podnosu," pochválil svého spoluhráče střelec třetí branky.

Další články