Boj o semifinále Ligy mistryň

Fotbalistky Slavie čeká odveta čtvrtfinále Ligy mistryň proti Bayernu Mnichov a boj o historický postup do semifinále této soutěže.

V úvodním zápase remizovaly slávistky na domácí půdě s německým soupeřem 1:1, kdy se nádhernou střelou do šibenice prosadila Kateřina Svitková.

„Na tenhle den jsem čekala hrozně dlouho, nemohla jsem dospat. Strašně se těším a věřím celému týmu. Na hřišti necháme všechno a porveme se o postup do poslední minuty. Čeká nás velice těžké utkání, ale nic není nemožné. Věřím, že pokud se nám povede vstřelit gól, postup je náš,“ popsala pocity před odvetným zápasem střelkyně prvního zápasu Kateřina Svitková.

„Na zápas se velmi těším, přemýšlím, jestli jsem někdy hrála větší a důležitější zápas. Utkání bude náročné, ale věřím, že celý tým udělá vše proto, abychom se zapsaly do historie,“ dodává obránkyně Diana Bartovičová.

„O kvalitách, ale i slabinách soupeře dobře víme. Důležité bude v zápase držet pevnou obranu, kombinovat a držet balon na naší straně. Věřím holkám a celému týmu, že utkání zvládneme,“ uzavírá trenér Pavel Medynský.

Přímý přenos odvetného utkání v Mnichově můžete sledovat na O2 TV FOTBAL od 19:25!

Aktuálně

B tým: Rozpis letní přípravy

11.06.2019
Sezona 2018/2019 byla poslední, kdy se v Česku hrála Juniorská liga. Od nové sezony tak Slavia zakládá B-tým, který bude hrát třetí nejvyšší soutěž.

Vydražte mistrovskou kolekci a přispějte na nevidomé

11.06.2019
Slavia získala po neskutečných 77 letech opět double, což je důvod k oslavám a na ty se hodí bublinky! Vydražte ve spolupráci s Nadací Leontinka podepsané mistrovské šampaňské plus mistrovský dres a přispějte nevidomým dětem.

#DOUBLEHRDINOVE

11.06.2019
Každý velký týmový úspěch rodí přirozeně i unikátní individuální výkony. Výjimkou z tohoto pravidla nebyli ani sešívaní.

Další články