Část kádru zahájila přípravu, na programu byly testy

PRAHA/EDEN - Část kádru Slavie zahájila v pondělí letní přípravu před sezonou 2013/2014. Sešívaní absolvovali kondiční testy na FTVS. Hráče převážně z juniorky, kteří měli sezonu o týden delší, čekají testy ve středu.
„Testy probíhají každoročně pořád stejně. Nic se na tom nemění. Jsme rozdělení na dvě party. Jedna šla v pondělí a druhá půjde ve středu,“ objasnil vedoucí A mužstva Stanislav Vlček.

Poté budou následovat tréninky v Edenu, v neděli tým odjíždí na herní soustředění do Rakouska. „Ještě tento týden máme v plánu dva dvoufázové tréninky a jeden sobotní trénink, v neděli už odjíždíme,“ doplnil Vlček.

Do přípravy s A týmem se nezapojí
Rudolf Skácel. „Rudovi končí ke 30. 6. ve Slavii smlouva a klub se rozhodl, že mu její prodloužení nenabídne,“ vysvětlil sportovní ředitel Slavie a člen představenstva Miroslav Držmíšek.

Během tohoto týdne se také rozhodne, zda ve Slavii bude pokračovat
David Hubáček. „Před odjezdem do Rakouska bude jasno,“ pokračoval sportovní ředitel Slavie.

S týmem už není ani
Jan Vošahlík, kterému po sezoně skončilo ve Slavii hostování a vrací se tak do svého mateřského Jablonce. Kvůli zlomenině zanártní kůstky chyběl také Martin Dobrotka.

Z juniorky by měli ve středu do letní přípravy s A týmem nastoupit
Viktor Šimeček, Marek Čepelák, Petr Kolařík, Josef Bazal, Robert Hrubý a Jiří Vondráček.

Aktuálně

Hráči na hostování: Premiérový gól Juráska, trefil se i Červ

včera
Jak se v uplynulých sedmi dnech dařilo hráčům Slavie na hostování čtěte v našem přehledu.

Nesmíme Spartě dát příležitost si myslet, že by nás mohla porazit

před 2 dny
K pohárovému vítězství nad Spartou přispěl Lukáš Masopust nádhernou asistencí. „Viděl jsem, že mě obránce kříží, tak jsem míč zasekl a poslal na volného Kuchtiče," popsal důležitý moment.

Jedeme na doraz! O sérii z derby nechceme přijít

před 2 dny
Nejlepší střelec FORTUNA:LIGY Jan Kuchta vstřelil na Letné domácí Spartě dva góly a lví měrou pomohl sešívaným k postupu do finále MOL Cupu.

Další články