Část kádru zahájila přípravu, na programu byly testy

PRAHA/EDEN - Část kádru Slavie zahájila v pondělí letní přípravu před sezonou 2013/2014. Sešívaní absolvovali kondiční testy na FTVS. Hráče převážně z juniorky, kteří měli sezonu o týden delší, čekají testy ve středu.
„Testy probíhají každoročně pořád stejně. Nic se na tom nemění. Jsme rozdělení na dvě party. Jedna šla v pondělí a druhá půjde ve středu,“ objasnil vedoucí A mužstva Stanislav Vlček.

Poté budou následovat tréninky v Edenu, v neděli tým odjíždí na herní soustředění do Rakouska. „Ještě tento týden máme v plánu dva dvoufázové tréninky a jeden sobotní trénink, v neděli už odjíždíme,“ doplnil Vlček.

Do přípravy s A týmem se nezapojí
Rudolf Skácel. „Rudovi končí ke 30. 6. ve Slavii smlouva a klub se rozhodl, že mu její prodloužení nenabídne,“ vysvětlil sportovní ředitel Slavie a člen představenstva Miroslav Držmíšek.

Během tohoto týdne se také rozhodne, zda ve Slavii bude pokračovat
David Hubáček. „Před odjezdem do Rakouska bude jasno,“ pokračoval sportovní ředitel Slavie.

S týmem už není ani
Jan Vošahlík, kterému po sezoně skončilo ve Slavii hostování a vrací se tak do svého mateřského Jablonce. Kvůli zlomenině zanártní kůstky chyběl také Martin Dobrotka.

Z juniorky by měli ve středu do letní přípravy s A týmem nastoupit
Viktor Šimeček, Marek Čepelák, Petr Kolařík, Josef Bazal, Robert Hrubý a Jiří Vondráček.

Aktuálně

Muris Mešanovič přestupuje do Mladé Boleslavi

včera
Bosenský útočník půl roku před koncem smlouvy odchází na přestup do Mladé Boleslavi. Slavii tak opouští po třech letech.

První zkušenost se španělským fotbalem

včera
Páteční los osmifinále Evropské ligy přisoudil Slavii španělskou Sevillu. „Myslím si, že pro fanoušky i pro nás je to velký tým, nastupují za něj skvělí hráči," říká trenér Jindřich Trpišovský.

Jugas na hostování do Boleslavi, Sýkora do Liberce

včera
Slavia pouští na hostování do konce sezony bez opce dva hráče z A-týmu. Jakub Jugas bude hostovat v Mladé Boleslavi a Jan Sýkora v Liberci.

Další články