Červenka a Paprčiak na hostování do Viktorie Žižkov

PRAHA/EDEN - Útočníci Marek Červenka a Matěj Paprčiak odchází na půlroční hostování bez následné opce do druholigové Viktorie Žižkov.
„Jednání o hostování obou hráčů byla definitivně dotažena v pátek dopoledne. Marek Červenka i Matěj Paprčiak odchází do Viktorie Žižkov na hostování do 31. prosince 2013 bez následné opce," uvedla ředitelka komunikace SK Slavia Praha Soňa Nouzáková.

Dvacetiletý útočník Marek Červenka patřil v uplynulé sezoně k nejlepším střelcům juniorky, v posledním zápase sezony si připsal i premiérový start za A-tým, když naskočil na 26 minut v Jihlavě. Jarní část sezony 2011/2012 strávil na hostování v druholigové Vlašimi.

Dvaadvacetiletý Matěj Paprčiak má v A-týmu Slavie bohatší zkušenosti než Červenka, v sezoně 2011/2012 nastoupil k celkem šesti zápasům, odehrál 76 minut. Minulý ročník pak strávil na hostování v třetiligovém Králově Dvoře a ve 28 zápasech si připsal 17 gólů.

Aktuálně

Vladimír Coufal v nejlepší sestavě Evropské ligy

včera
Vladimír Coufal se po zápase s belgickým Genkem dostal do nejlepší jedenáctky uplynulého kola Evropské ligy.

Zápas v Plzni zvládne ten, kdo ukočíruje emoce

včera
Po utkání s Genkem mají slávisté pouhé dva dny odpočinku před ligovým šlágrem v Plzni. „Oba týmy se nemají čím překvapit. Půjde o to, abychom hráli podle svých not a vnutili je soupeři,“ vyhlíží duel trenér Jindřich Trpišovský.

Velice náročné utkání, hodnotil Trpišovský Genk

před 2 dny
V prvním duelu s Genkem sešívaní remizovali 0:0: „Myslím si, že zápas měl vše. Chyběly jen góly," mrzelo po utkání trenéra Jindřicha Trpišovského.

Další články