Červenka a Paprčiak na hostování do Viktorie Žižkov

PRAHA/EDEN - Útočníci Marek Červenka a Matěj Paprčiak odchází na půlroční hostování bez následné opce do druholigové Viktorie Žižkov.
„Jednání o hostování obou hráčů byla definitivně dotažena v pátek dopoledne. Marek Červenka i Matěj Paprčiak odchází do Viktorie Žižkov na hostování do 31. prosince 2013 bez následné opce," uvedla ředitelka komunikace SK Slavia Praha Soňa Nouzáková.

Dvacetiletý útočník Marek Červenka patřil v uplynulé sezoně k nejlepším střelcům juniorky, v posledním zápase sezony si připsal i premiérový start za A-tým, když naskočil na 26 minut v Jihlavě. Jarní část sezony 2011/2012 strávil na hostování v druholigové Vlašimi.

Dvaadvacetiletý Matěj Paprčiak má v A-týmu Slavie bohatší zkušenosti než Červenka, v sezoně 2011/2012 nastoupil k celkem šesti zápasům, odehrál 76 minut. Minulý ročník pak strávil na hostování v třetiligovém Králově Dvoře a ve 28 zápasech si připsal 17 gólů.

Aktuálně

Hráči na hostování: Premiérový gól Juráska, trefil se i Červ

včera
Jak se v uplynulých sedmi dnech dařilo hráčům Slavie na hostování čtěte v našem přehledu.

Nesmíme Spartě dát příležitost si myslet, že by nás mohla porazit

před 2 dny
K pohárovému vítězství nad Spartou přispěl Lukáš Masopust nádhernou asistencí. „Viděl jsem, že mě obránce kříží, tak jsem míč zasekl a poslal na volného Kuchtiče," popsal důležitý moment.

Jedeme na doraz! O sérii z derby nechceme přijít

před 2 dny
Nejlepší střelec FORTUNA:LIGY Jan Kuchta vstřelil na Letné domácí Spartě dva góly a lví měrou pomohl sešívaným k postupu do finále MOL Cupu.

Další články