Cesta vzhůru začíná na Slovácku, podpořte slávisty na místě!

PRAHA/EDEN - "Vzhůru Slavie", tak zní motto nové sezony. A cesta vzhůru začíná přesně 273 kilometrů na východ od Edenu, na Městském stadionu v Uherském Hradišti. Pojeďte sešívané podpořit na první zápas SYNOT ligy!
Slavia se v prvním kole střetne s neoblíbeným soupeřem, vždyť na Slovácku se jí povedlo vyhrát naposledy před třemi lety a předtím čekala na výhru ještě mnohem déle. Sešívaní spoléhají na tradiční podporu svých fanoušků. Ať už cestujete do Uherského Hradiště po vlastní ose nebo některým ze zájezdů Odboru přátel či Fanklubu, věnujte pozornost informacím pořadatele.

Zápas má výkop v sobotu 25. července ve 20:15 hodin. Sektor hostů se nachází na tribuně "D" a vstupuje se do něj z ulice Rostislavova. Kapacita sektoru je 438 míst a pořadatel prosí fanoušky, aby přišli s dostatečným předstihem. Před vstupem budou probíhat bezpečností kontroly a namátkové kontroly na přítomnost alkoholu.


Vstupenky bude možné koupit na pokladně u sektoru hostů. Prodej začíná dvě hodiny před výkopem (v 18:15) a cena vstupenky je 150 Kč.

Parkování pro fanoušky hostů doporučuje pořadatel utkání na parkovišti obchodního domu Tesco (po pravé straně při příjezdu od Brna). Cesta ke stadionu z tohoto místa trvá jen několik minut.

Slavia si také dovoluje připomenout všem fanouškům poslední oficiální stanovisko FAČR vzhledem k vulgárním nebo urážlivým pokřikům na stadionech. Zápasy samotné se sice kvůli vulgaritám již přerušovat nebudou, technický delegát zápasu má ale za úkol jakékoli podobné chování fanoušků zaznamenat. Vulgární pokřiky tak i nadále nebudou tolerovány a klubům za ně hrozí disciplinární postih. Prosíme všechny fanoušky aby zvážili nutnost vulgárních či urážlivých pokřiků a aby měli na paměti, že takovým chováním mohou poškodit svůj klub. Děkujeme vám!

Aktuálně

Hráči na hostování: Velký souhrn

včera
Jak se v uplynulé sezoně dařilo hráčům Slavie na hostování se dočtete v našem závěrečném velkém přehledu.

Mám husí kůži. Všechno směřovalo do Edenu

včera
David Douděra po podpisu tříleté smlouvy hovořil v prvním rozhovoru o slávistických členech rodiny, svých ambicích, fantastické jarní části sezony i konkurenci, která na něj čeká.

Do Slavie přichází David Douděra

včera
Novou posilou Slavie je 23letý univerzál David Douděra, který naposledy působil v Mladé Boleslavi. Kometa jarní části sezony a autor deseti branek v uplynulém ročníku FORTUNA:LIGY podepsal v Edenu smlouvu do června 2025.

Další články