Co najdete v dnešním magazínu Poločas?

PRAHA - V magazínu Poločas na zápas s Libercem najdete velký rozhovor s nováčkem v sešívaném dresu Jiřím Bílkem. Pro třicetiletého stopera to bude druhý domácí zápas. „Fanoušci byli úžasní. Moc jsem si to užil a doufám, že si to užili i oni," říká po své první zkušenosti z Edenu Jiří Bílek.
Stoperský „parťák" Martina Latky nebyl pro rozhovor proti Liberci vybrán náhodou. Právě na severu Čech totiž Jiří Bílek strávil jedno ze svých nejpovedenějších angažmá a se Slovanem získal dokonce mistrovský titul. Svůj někdejší klub chce ale v neděli porazit. „Každý zápas chceme vyhrát," říká, ale jedním dechem dodává: „Ale přijdou i horší časy. A na ty se musíme připravit."

Na stránkách Poločasu č. 2 se můžete těšit i na obsáhlý dvojrozhovor s dvěma z hlavních tváří slávistického ženského „doublu" minulé sezony - kapitánkou týmu Blankou Pěničkovou a manažerkou Jaroslavou Rinnerovou-Poláčkovou. Ohlédneme se za přestřelkou juniorky ve Znojmě a plány do sezony poodhalí trenér Slavie U19 Martin Poustka.

Ve statistickém okénku si posvítíme na vstupy Slavie do ligových ročníků. Věděli jste, že dva úvodní zápasy sezony vyhrála Slavia naposledy před sedmi lety? A že u vůbec prvního takového vstupu do samostatné české ligy stál přesně před dvěma desetiletími trenér Miroslav Beránek?

Magazín nezapomene ani na tradiční představení soupeře a jeho největších zbraní nebo ohlédnutí za zápasem s Baníkem a prostor dostane také nejnovější akce fanoušků na sociálních sítích. Už jste narazili na hashtag #avataremkvitezství? A přidali jste se?

Magazín Poločas koupíte za cenu 20 Kč ve Fanshopu v Edenu nebo od kolportérů, kteří se pohybují před stadionem i v ochozech a na tribunách.

Aktuálně

Rekordní návštěva na zápase s Bayernem Mnichov

dnes
Středeční bitva slávistek s Bayernem Mnichov přilákala na Sinobo Stadium neuvěřitelných 6 822 diváků. Padl tak český klubový rekord v počtu fanoušků na zápase ženského fotbalu, který překonal čtyři roky starou návštěvu 4 224 diváků na zápase proti Barceloně.

Informace o vstupenkách na Chelsea, předprodej od pondělí

dnes
Ve čtvrtfinále Evropské ligy budeme hrát 11. dubna ve 21:00 s Chelsea. O vstupenky na zápas registrujeme obrovský zájem, přečtěte si informace v článku.

Informace pro fanoušky cestující na venkovní zápas s Chelsea

včera
Ve čtvrtek 18. dubna odehrajeme odvetný zápas Evropské ligy v Londýně. Přečtěte si bližší informace k organizaci utkání a prodeji vstupenek.

Další články