Další díl TOTÁLN! SEZONY uvede Slavia TV 19. srpna

Z řady důvodů dochází k programové změně seriálu TOTÁLN! SEZONA. Další díl uvede Slavia TV v pondělí 19. srpna, exkluzivní předpremiéra bude ve Slavia Museum ve čtvrtek 15. srpna.

„Z mnoha důvodů musí dojít k této změně, ale věříme, že si fanoušci závěr seriálu užijí i tak. I vzhledem k zápasům play-off UEFA Champions League budeme o dalším programu vysílání informovat až po losu soupeře, který je naplánován na 5. srpna," uvedl tiskový mluvčí Slavie a jeden z autorů seriálů Michal Býček.

Všichni fanoušci, kteří měli koupený lístek na všechna promítání dle původního programu, budou mít samozřejmě vstup zdarma na následující promítání v srpnu.

Otevírací dobu muzea Slavie najdete zde. Už nyní si můžete zakoupit vstupenky na předpremiéru na Ticketportalu. 

Aktuálně

Slávistická stopa v postupu na EURO

před 2 dny
Česká fotbalová reprezentace si díky výhře nad Kosovem zajistila postup na EURO 2020. Do kvalifikace zasáhlo hned 12 hráčů, kteří prošli Slavií.

V pátek v Edenu futsalové derby!

před 3 dny
Už v pátek od 20:00 nás čeká futsalové derby pražských „S“. Majitelé permanentek na fotbalovou a hokejovou Slavii mají vstup zdarma.

Kam o víkendu na mládež?

před 3 dny
Kam o víkendu na slávistickou mládež? Domácí zápas U17 s Pardubicemi v sobotu. V neděli "Béčko" doma proti Rakovníku nebo U18 a U16 v nedaleké Příbrami.

Další články