Další slávista ve výběru týdne Evropské ligy!

PRAHA/ASTANA - Po Eduardu Sobolovi má Slavia po druhém hracím dnu druhého zástupce v sestavě týdne podle serveru uefa.com! Michael Ngadeu odvedl tradičně spolehlivou defenzivní práci, kterou vyšperkoval jedinou brankou sešívaných. Ve výběru nejlepších hráčů se tak prosadil vedle borců z Arsenalu nebo Zenitu.
Michael Ngadeu-Ngadjui si z pozice defenzivního záložníka už v 18. minutě naběhl na centr Jana Sýkory ze standardní situace a hlavou poslal míč do protipohybu gólmana. Ngadjuiho gól odstartoval pasáž obrovského tlaku Slavie, ze kterého bohužel pramenila už jen dvě nastřelená břevna po nádherných ranách Sýkory a Stocha.

„Začali jsme velice dobře a měli jsme ještě několik dalších šancí. Trefili jsme dvakrát břevno. Při gólu jsem jenom poslouchal trenérovy instrukce. Věděl jsem, kam mám běžet," komentoval Ngadeu situaci před svojí brankou.

Víme, jak máme zahrávat přímé kopy, kam máme střílet, a v hlavičkách jsem velmi silný. Takže to pro mě tentokrát dobře dopadlo," dodal kamerunský záložník, který podle statistik vyhrál sedm duelů a přerušil hned pět útoků soupeře.

Podívejte se, jak Michael spolu s Janem Sýkorou a Přemyslem Kovářem hodnotil zápas v Astaně:

Aktuálně

Mládežnické týmy oceněny za české tituly

dnes
O poločasové přestávce utkání Evropské ligy proti Bordeaux byly na hrací ploše oceněny mládežnické týmy U17, U15 a U14.

Slavia se představuje v EA SPORTS FIFA 2019

včera
Podívejte se na první snímky přímo ze hry FIFA 2019 od EA SPORTS! Jak vypadá Slavia a jaké hodnocení budou mít naši hráči?

U19 a U17: Díky výhrám v Karviné stále bez ztráty

včera
Ani po sedmi ligových kolech neztratili dorostenci Slavie v celostátní lize body. Tým U19 otočil vývoj utkání a zvítězil 3:1, mladší celek pak 3:0.

Další články