Danny bude nosit číslo 7. Velká zodpovědnost, hlásí

PÖLLAUBERG – Nová posila Slavie Danny bude na dresu oblékat číslo 7. „Uvědomuji si, že je to velká zodpovědnost a udělám všechno pro to, abych pro Slavii legendárnímu číslo dělal čest,“ hlásí portugalská akvizice.
Danny byl seznámen s pravidly, která pro udělení čísla sedm po legendárním Stanislavu Vlčkovi platila. „Vím, jaká pravidla za tím jsou. Je to pro mě další motivace je splnit. Viděl jsem vystavený dres Stanislava Vlčka v Edenu a je to pro mě čest,“ líčí Danny.

Danny bude tedy nosit číslo sedm. Další posila Halil Altintop bude oblékat dres s číslem pět, Ruslan Rotaň bude mít v soutěžních zápasech číslo 29, Jan Laštůvka 16, Jakub Jugas 4 a Jakub Hromada by měl oblékat 26. O číslu Dana Trubače zatím není jasno.Aktuálně

U21: Prohra s Hradcem Králové

před 3 dny
V 15. zápase Juniorské ligy přivítala Slavia na Xaverově Hradec Králové. Sešívaným se herně povedl vstup do zápasu, tři body si ale odvezli hosté.

Je důležité být nachystaný, říká Michal Frydrych

před 3 dny
Důležitou trefou na 1:1 pomohl obránce Michal Frydrych k obratu duelu se Zlínem: „Byla to secvičená standardka," popsal střelec vyrovnávací gól.

Velmi dobrý výkon s těžkým soupeřem

11.11.2018
Slavia porazila doma Zlín 3:1 a trenér Jindřich Trpišovský se netajil svou spokojeností jak s tříbodovým ziskem, tak s předvedenou hrou.

Další články