Danny bude nosit číslo 7. Velká zodpovědnost, hlásí

PÖLLAUBERG – Nová posila Slavie Danny bude na dresu oblékat číslo 7. „Uvědomuji si, že je to velká zodpovědnost a udělám všechno pro to, abych pro Slavii legendárnímu číslo dělal čest,“ hlásí portugalská akvizice.
Danny byl seznámen s pravidly, která pro udělení čísla sedm po legendárním Stanislavu Vlčkovi platila. „Vím, jaká pravidla za tím jsou. Je to pro mě další motivace je splnit. Viděl jsem vystavený dres Stanislava Vlčka v Edenu a je to pro mě čest,“ líčí Danny.

Danny bude tedy nosit číslo sedm. Další posila Halil Altintop bude oblékat dres s číslem pět, Ruslan Rotaň bude mít v soutěžních zápasech číslo 29, Jan Laštůvka 16, Jakub Jugas 4 a Jakub Hromada by měl oblékat 26. O číslu Dana Trubače zatím není jasno.Aktuálně

Slavia se připojila k programu Fotbalem k přátelství

včera
Sešívaná mládež se zúčastní mezinárodního programu Fotbalem k přátelství. Červenobílé a Českou republiku bude reprezentovat čtveřice – Aneta, Mikuláš, Marek a Martin z ročníků 2006 a 2007.

Kupujte vstupenky na Olomouc

včera
V sobotu 27. dubna v 17:00 přivítáme na Sinobo Stadium tým z Olomouce. Vstupenky jsou v předprodeji online.

Kluci ukázali, že jsou velký tým

před 2 dny
Asistent trenéra Jaroslav Köstl vnímal utkání i na některé chyby velmi pozitivně. „Výkon nebyl bezchybný, ale i přes to dokážu tvrdit, že byl skvělý,“ hodnotil po zápase.

Další články